سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لیست دایی برای فصل آینده پرسپولیس تحویل رحیمی شد

به نظر من دایی در فصل قبل تنها 20 تا 30 درصد از انرژی خود را برای تیمش گذاشت و بیش از 70 درصد از انرژی‌اش صرف حاشیه‌ها شد
علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگویی در رابطه با جلسه شب گذشته خود با علی دایی اظهار داشت: این جلسات فقط مربوط به شب گذشته نبود و قبلا هم جلساتی را با دایی برگزار کرده بودیم. ایشان با پرسپولیس قرارداد دارند و بحث ما درباره ادامه حضور و همکاری و برنامه‌های پیش رو برای پرسپولیس بود.

وی افزود: دایی لیست فصل آینده بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار داده است و برنامه‌های آماده‌سازی و اردوی تدارکاتی هم مشخص شده است که به زودی به اطلاع رسانه‌ها خواهیم رساند.

رحیمی افزود: با توجه به اینکه پرسپولیس باید در سه جام به رقابت با حریفانش بپردازد ما باید با یک برنامه کامل و منسجم تیم را برای فصل پیش رو آماده کنیم. به نظر من دایی در فصل قبل تنها 20 تا 30 درصد از انرژی خود را برای تیمش گذاشت و بیش از 70 درصد از انرژی‌اش صرف حاشیه‌ها شد. وظیفه من و اعضای هیات مدیره این است که این حاشیه‌ها را از تیم دور کنیم تا دایی و پرسپولیس بتوانند با تمام ظرفیت و قدرت خود به مصاف حریفان بروند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه درباره وضعیت قراردادهای بازیکنان فوتبال هم گفت: متاسفانه تقسیم‌بندی‌ای که در لیگ ما وجود دارد باعث به وجود آمدن این مسائل می‌شود. اگر به جای اینکه بگویند هر تیم 6 بازیکن لیگ برتری و سه بازیکن خارجی داشته باشد به جای آن از 2 یا 3 بازیکن لیگ برتری و یک بازیکن خارجی استفاده کنند باشگاه‌ها مجبور می‌شوند ناخودآگاه به تیم‌های پایه توجه کنند و بر روی آنها سرمایه‌گذاری کنند و از آنها در تیم‌های بزرگسال استفاده کنند.

وی ادامه داد: این موضوع هم در قیمت بازیکنان تاثیر دارد و هم اینکه باعث می‌شود بازیکنان جوان و آینده‌داری به تیم ملی معرفی شوند.

رحیمی در پایان درباره تیم فولاد هم خاطرنشان کرد: ما نسبت به این موضوع توجهی نداریم و امیدواریم جام برای آنها باقی بماند پرسپولیس هیچ علاقه‌ای ندارد که اینگونه قهرمان شود و ما می‌خواهیم در زمین مسابقه قهرمانی را به دست آوریم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ٢١:١١

   

پر مبحث ترین ها