لیست دایی برای فصل آینده پرسپولیس تحویل رحیمی شد

به نظر من دایی در فصل قبل تنها 20 تا 30 درصد از انرژی خود را برای تیمش گذاشت و بیش از 70 درصد از انرژی‌اش صرف حاشیه‌ها شد
علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگویی در رابطه با جلسه شب گذشته خود با علی دایی اظهار داشت: این جلسات فقط مربوط به شب گذشته نبود و قبلا هم جلساتی را با دایی برگزار کرده بودیم. ایشان با پرسپولیس قرارداد دارند و بحث ما درباره ادامه حضور و همکاری و برنامه‌های پیش رو برای پرسپولیس بود.

وی افزود: دایی لیست فصل آینده بازیکنان را در اختیار باشگاه قرار داده است و برنامه‌های آماده‌سازی و اردوی تدارکاتی هم مشخص شده است که به زودی به اطلاع رسانه‌ها خواهیم رساند.

رحیمی افزود: با توجه به اینکه پرسپولیس باید در سه جام به رقابت با حریفانش بپردازد ما باید با یک برنامه کامل و منسجم تیم را برای فصل پیش رو آماده کنیم. به نظر من دایی در فصل قبل تنها 20 تا 30 درصد از انرژی خود را برای تیمش گذاشت و بیش از 70 درصد از انرژی‌اش صرف حاشیه‌ها شد. وظیفه من و اعضای هیات مدیره این است که این حاشیه‌ها را از تیم دور کنیم تا دایی و پرسپولیس بتوانند با تمام ظرفیت و قدرت خود به مصاف حریفان بروند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه درباره وضعیت قراردادهای بازیکنان فوتبال هم گفت: متاسفانه تقسیم‌بندی‌ای که در لیگ ما وجود دارد باعث به وجود آمدن این مسائل می‌شود. اگر به جای اینکه بگویند هر تیم 6 بازیکن لیگ برتری و سه بازیکن خارجی داشته باشد به جای آن از 2 یا 3 بازیکن لیگ برتری و یک بازیکن خارجی استفاده کنند باشگاه‌ها مجبور می‌شوند ناخودآگاه به تیم‌های پایه توجه کنند و بر روی آنها سرمایه‌گذاری کنند و از آنها در تیم‌های بزرگسال استفاده کنند.

وی ادامه داد: این موضوع هم در قیمت بازیکنان تاثیر دارد و هم اینکه باعث می‌شود بازیکنان جوان و آینده‌داری به تیم ملی معرفی شوند.

رحیمی در پایان درباره تیم فولاد هم خاطرنشان کرد: ما نسبت به این موضوع توجهی نداریم و امیدواریم جام برای آنها باقی بماند پرسپولیس هیچ علاقه‌ای ندارد که اینگونه قهرمان شود و ما می‌خواهیم در زمین مسابقه قهرمانی را به دست آوریم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٢-١٣٩٣, ٢١:١١

   

پر مبحث ترین ها