سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یوسفیان ملا: آدرس پولهای زنجانی را داریم

انتظار این است که با توجه به دستور رئیس‌جمهور و خیزی که برداشته شد، پیگیری‌ها به نتایج مطلوبی برسد
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: سرمایه‌های داخلی بابک زنجانی به هزار میلیارد هم نمی‌رسد.
عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر خانه ملت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با فارس، گفت: مسئولیت معوقات بانکی بر عهده بانک مرکزی است و تا مشکلات معوقات کم نشود، بخشی از مشکل تولید حل نخواهد شد.

وی اضافه کرد: ما اکنون منتظریم تا ببینیم مسئله معوقات چه می‌شود؛ البته مسئله واگذاری اراضی نیز از جلسه آینده در ستاد مطرح خواهد شد و جلسات مربوط به زمین‌خواری ادامه پیدا می‌کند.
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین اعلام کرد که این ستاد دوشنبه هفته آینده جلسه خواهد داشت.
یوسفیان‌ملا با بیان اینکه معوقات بانکی نوعی ویژه‌خواری است، تصریح کرد: وقتی وام‌های میلیاردی گرفتند و سود و جریمه آن را نپرداختند و زیان هم ندیدند، یعنی ویژهآخواری اتفاق افتاده است.
وی با بیان اینکه ویژه‌خواری یک معضل است که در جریان تحریم‌ها اتفاق افتاد، خاطرنشان کرد: انتظار این است که با توجه به دستور رئیس‌جمهور و خیزی که برداشته شد، پیگیری‌ها به نتایج مطلوبی برسد.

عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با اشاره به پیگیری پرونده بانک زنجانی گفت: اکنون باید همین رویکرد دستگاه قضایی، سازمان بازرسی، دادستان تهران و دیوان محاسبات دنبال شود، آنها به دنبال راهکارهایی هستند که پول‌ها در کشورهای مقصد از بین نرود، زیرا در داخل کشور عدد و رقمی وجود ندارد، کلش به هزار میلیارد تومان هم نمی‌رسد.
یوسفیان‌ملا اضافه کرد: افرادی که تصور می‌کنند می‌توانند پنهان کاری کنند در اشتباهند زیرا با اقدامات کارشناسی انجام شده شناسایی شده‌اند؛ آدرس پول‌های بابک زنجانی در داخل و خارج از کشور چه نزد افراد حقیقی و چه حقوقی مشخص شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١٢-١٣٩٢, ١۴:۴٧

   

پر مبحث ترین ها