سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتشار چاپ 160 مفاتیح‌الحیاة

چاپ نخست کتاب «مفاتیح‌الحیاة» اردیبهشت سال 1391 در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با تعداد 10 هزار نسخه رونمایی و با توجه به استقبال مخاطبان به طور مکرر تجدید چاپ شد. نکته قابل توجه این‌که قیمت چاپ نخست با چاپ 160 آن تفاوتی ندارد
در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های موسسه نشر اسراء مبنی بر ترویج سبک زندگی اسلامی، کتاب «مفاتیح‌الحیاة» با وجود مشکلات چاپ و گرانی کاغذ همچنان با قیمت چاپ نخست چاپ می‌شود.


وی افزود: همه تلاش موسسه اسراء برای تجدید چاپ این اثر، جلب توجه افراد جامعه به مفاهیم اسلامی، سبک زندگی اسلامی و اخلاق اسلامی است.

وی گفت: با توجه ‌به این‌که مفاتیح‌الحیاة راه و رسم زندگی را آموزش می‌دهد، باید در کنار «مفاتیح‌الجنان» اثر مرحوم شیخ عباس قمی قرار گیرد تا دعا، قرآن و آداب اسلامی، مکمل زندگی هر مسلمانی باشند.

حسینی‌تبار عنوان کرد: چاپ 160 مفاتیح‌الحیاة در پنج هزار نسخه منتشر شده‌است و هفته آینده روانه بازار کتاب خواهد شد.

کتاب«مفاتیح‌الحیاة» به قلم آیت‌الله جوادی آملی در پنج فصل به بیان آداب اسلامی پرداخته‌است. «تعاملات انسان با خود»، «تعامل انسان با همنوعان»، «تعامل مردم و نظام اسلامی»، «تعامل انسان با حیوان» و «تعامل انسان با خلقت زیست محیطی» عنوان این پنج فصل را تشکیل می‌دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٩-١٣٩٢, ٠١:١٨

   

پر مبحث ترین ها