سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نظرسنجی یك مركز افكارسنجي درباره روحانیت

نكته قابل تأمل اينست كه اين مركز افكارسنجي زير نظر افرادي فعاليت مي‌كند كه موجوديت خود را مرهون شعار تبعيت از روحانيت و ولايت هستند و در جامعه به همين عنوان شهرت دارند. ستون جهت اطلاع در آينده، بخش‌هاي ديگري از اين موضوع خطرناك را به اطلاع خوانندگان خواهد رساند.
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:
یك "مركز افكارسنجي" كه توسط جمعي از نيروهاي نظامي اداره مي‌شود اقدام به توزيع پرسشنامه‌اي كرده كه سؤالات آن درباره روحانيت است و اين فكر را در مخاطبان خود القاء مي‌كند كه جامعه امروز نيازي به افراد روحاني ندارد.براي نمونه، يكي از سؤالات اينست: "با توجه به بالا رفتن سطح سواد و آگاهي ديني مردم، ديگر ضرورتي براي مراجعه به روحانيون وجود دارد؟" نكته قابل تأمل اينست كه اين مركز افكارسنجي زير نظر افرادي فعاليت مي‌كند كه موجوديت خود را مرهون شعار تبعيت از روحانيت و ولايت هستند و در جامعه به همين عنوان شهرت دارند. ستون جهت اطلاع در آينده، بخش‌هاي ديگري از اين موضوع خطرناك را به اطلاع خوانندگان خواهد رساند.
telegram 19dey.com
ره گذر    19 دی 1392 11:41
این گونه نظر سنجیها به رد خودشان می خورد .
بنده الان خیلی از اطالاعات مربوط به مریضیهایی که می گیریم از قبیل سرما خوردگی - کمر درد - و... را میدانم ولی باز هم این علمم جای دکتر پر نمی کند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ٠٢:۴١

   

پر مبحث ترین ها