سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش مجتبی راعی به سؤال رسایی از وزیر ارشاد

معتقدم جامعه اینقدر عاقل هست که واکنشی نشان ندهد تا مسئله ویژه‌خواران همچنان به عنوان یک موضوع اصلی باقی بماند و بحث ویژه‌خواران هشت سال اخیر در مرکز توجه باشد.
مجتبی راعی درباره سوال اخیر یکی از نمایندگان مجلس از وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی گفت: بهتر است همه کمک کنند هیچ چیزی مسئله ویژه‌خواران اقتصادی را تحت‌الشعاع قرار ندهد.

این کارگردان سینما در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره سوال حمید رسایی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اینکه دلیل تساهل و تسامحی که وزیر ارشاد دربرابر توهین به مقدسات و ترویج اباحه‌گری با پرداختن به موضوعات غیرضروری در پیش گرفته، چیست؟ بیان کرد: به نظرم بهتر است هیچ چیزی مسئله ویژه‌خواران اقتصادی بخصوص مسائل ثابت نشده را تحت‌الشعاع قرار ندهد.

او همچنین گفت: معتقدم جامعه اینقدر عاقل هست که واکنشی نشان ندهد تا مسئله ویژه‌خواران همچنان به عنوان یک موضوع اصلی باقی بماند و بحث ویژه‌خواران هشت سال اخیر در مرکز توجه باشد.
در این‌باره همچنین حسن برزیده در گفت‌وگویی با ایسنا اظهار کرده بود: آقای رسایی باید امروز متوجه شده باشد که آن دوره هشت ساله گذشته و او در این مدت هرکاری خواسته انجام داده است. او باید بداند که مردم به دیدگاهی رای داده‌اند که شرایطی فراهم شود تا مردم و هنرمندان در فضای عمومی بتوانند تنفس کنند. این تنفس یعنی اینکه آن‌ها بتوانند حرف خود را بیان کنند و خود را نشان دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ٠۴:٠٢

   

پر مبحث ترین ها