سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نجفی فعلا قصد رفتن از میراث را ندارد

بروز شده : ٩-١١-١٣٩٢, ٢١:۴۶    نسخه چاپی    
با توجه به شناختی که از آقای نجفی دارم، او محکم و استوار در سمت ریاست سازمان باقی خواهد ماند.
با به پایان رسیدن جلسه‌ی امروز شورای معاونان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعلام شد که نجفی فعلا قصد رفتن از این سازمان را ندارد.
بعدازظهر امروز (چهارشنبه، نهم بهمن‌ماه)، جلسه‌ی اضطراری شورای معاونان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد و قرار بود در آن، محمدعلی نجفی درباره‌ی «ماندن» یا «رفتن» خود سخن بگوید.

این جلسه، بعد از حدود سه ساعت، دقایقی پیش به پایان رسید و رییس پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی - جلیل گلشن - درباره‌ی مفاد آن به خبرنگار ایسنا گفت: تا این لحظه اتفاقی نیفتاده و ان‌شاءالله آقای نجفی در سازمان می‌ماند.
همچنین مدیرکل دفتر بررسی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری - رحمت‌الله رئوف - نیز که در جلسه‌ی شورای معاونان حضور داشت، درباره‌ی استعفای نجفی از ریاست سازمان میراث فرهنگی، تأکید کرد: خیلی چیزها ممکن است بین آقای نجفی و رییس‌جمهور اتفاق بیفتد که ما از آن خبر نداشته باشیم، اما نجفی در جلسه‌ی امروز تأکید کرد که قصد ندارد از سازمان برود.

او با بیان این‌که هر کسی ممکن است روزی از سمتش کنار رود، به خبرنگار ایسنا گفت: در جلسه‌ی امروز، به شایعه‌هایی اشاره شد که درباره‌ی رفتن نجفی از سازمان میراث فرهنگی مطرح شده است؛ او این موضوع را رد و تأکید کرد که در سازمان می‌ماند و تا روزی که هست، با قدرت در خدمت این سازمان و اهداف آن خواهد بود.
رئوف همچنین افزود: با توجه به شناختی که از آقای نجفی دارم، او محکم و استوار در سمت ریاست سازمان باقی خواهد ماند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١١-١٣٩٢, ٢١:۴۶

   

پر مبحث ترین ها