سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آزمون کارشناسی ارشد یک هفته به تعویق افتاد

آزمون کارشناسی ارشد 93 که قرار بود در صبح و بعدازظهر روزهای 16، 17 و 18 بهمن ماه برگزار شود، به همان ترتیب در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
آزمون کارشناسی ارشد 93 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.

دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با ایسنا، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمن ارشد 93 به تعویق افتاد.

همچنین دکتر ابراهیم خدایی رییس سازمان سنجش آموزش کشور نیز در همين رابطه گفت: با توجه به تغییر زمان آزمون برای داوطلبان این آزمون کارت ورود به جلسه جدید صادر خواهد شد.

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد 93 که قرار بود در صبح و بعدازظهر روزهای 16، 17 و 18 بهمن ماه برگزار شود، به همان ترتیب در نوبت صبح و بعدازظهر روزهای 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص تعویق زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: بر اساس گزارشات واصله در رابطه با شرایط نامساعد جوی در اغلب استان‌های کشور، درخواست داوطلبان، خانواده‌های آنان، مسؤلین استانی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و هماهنگی به عمل آمده با وزارت کشور در رابطه با عدم امکان حضور داوطبان یا مشکلات حضور به موقع در حوزه‌های امتحانی،‌ سازمان سنجش آموزش کشور به منظور رفاه حال داوطلبان ترتیبی اتخاذ کرده تا آزمون کارشناسی ارشد سال 93 به ترتیب طی روزهای چهارشنبه (23 بهمن)، پنجشنبه (24 بهمن) و جمعه (25 بهمن ماه) برگزار شود.

اطلاعیه تکمیلی این سازمان ساعت 14 روز شنبه (نوزدهم بهمن ماه) از طریق سایت سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید."
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١۶:٢٣

   

پر مبحث ترین ها