سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هر چه ضرغامی می‌گوید همان است/ تصویر

شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، «مادرانه» و ...، درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما در این سال‌ها، اظهار کرد: هر چه آقای ضرغامی می‌گوید همان است. خبرگزاری ایسنا: شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، ...
شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، «مادرانه» و …، درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما در این سال‌ها، اظهار کرد: هر چه آقای ضرغامی می‌گوید همان است.
خبرگزاری ایسنا: شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، «مادرانه» و …، درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما در این سال‌ها، اظهار کرد: هر چه آقای ضرغامی می‌گوید همان است.
این بازیگر طنز درخصوص عملکرد صدا و سیما گفت: عملکرد صداوسیما در طول این سال‌ها بسیار مثمرثمر بوده است و این سازمان در تمام این سال‌ها وظایفش را به خوبی انجام داده است و در تمام ابعاد مختلف اطلاع‌رسانی، عملکرد بسیار خوبی داشته است.
هر چه ضرغامی می‌گوید همان است/ تصویر


موسوی در ادامه همچنین درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما گفت: عملکرد آقای ضرغامی به عنوان یکی از مدیران در رأس صدا و سیما تاکنون بسیار عالی بوده است و او هر تصمیمی که اگر گرفته، درست بوده است.
این بازیگر درخصوص سومین جشنواره تلویزیونی جام جم نیز گفت: این جشنواره برای ایجاد انگیزه بسیار خوب است؛ در عین حال که هنرمندان با یکدیگر دوست هستند در کارهای شاخص و برجسته نیز با هم رقابت می‌کنند و یک رقابت سالمی دارند.

این بازیگر طنز در بخش دیگری از صحبت‌هایش زمانی که با این پرسش مواجه شد که آیا برای حضور در سریال‌های نوروزی پیشنهادی داشته؟ گله‌مند شد و در پاسخ گفت: متاسفانه همه جا باند و باندبازی شده است و نمی‌دانم در مقابل سوال مردم که می‌پرسند آیا عید به تلویزیون می‌آیی یا نه؟ چه بگویم. به هر حال ما هم خدایی داریم و مهم قلب مردم است.
او در ادامه تاکید کرد: همه چیز باند و باندبازی شده است و چه بگویم که نگفتنم بهتر است.
او همچنین در پایان صحبت‌هایش از آخرین حضورش در تلویزیون با سریال «مادرانه» جواد افشار یاد کرد که بازتاب خوبی داشته است.
telegram 19dey.com

تگها: ضرغامی, موسوی, باندبازی, سریال, گله مند

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
کتایون    23 اسفند 1392 19:07
با سلام من و خانواده ام عاشق بازیها ی چذاب خانم شهربانو موسوی هستیم و خنده ها و صدای خاصش هنوز در خاطرمان طنین انداز هست . بخدا درست گفتی بی بی خانم گل گفتی دستت درد نکنه باند بازی شده

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها