سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هر چه ضرغامی می‌گوید همان است/ تصویر

شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، «مادرانه» و ...، درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما در این سال‌ها، اظهار کرد: هر چه آقای ضرغامی می‌گوید همان است. خبرگزاری ایسنا: شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، ...
شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، «مادرانه» و …، درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما در این سال‌ها، اظهار کرد: هر چه آقای ضرغامی می‌گوید همان است.
خبرگزاری ایسنا: شهربانو موسوی، بازیگر سریال‌های طنز «متهم گریخت»، «مادرانه» و …، درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما در این سال‌ها، اظهار کرد: هر چه آقای ضرغامی می‌گوید همان است.
این بازیگر طنز درخصوص عملکرد صدا و سیما گفت: عملکرد صداوسیما در طول این سال‌ها بسیار مثمرثمر بوده است و این سازمان در تمام این سال‌ها وظایفش را به خوبی انجام داده است و در تمام ابعاد مختلف اطلاع‌رسانی، عملکرد بسیار خوبی داشته است.
هر چه ضرغامی می‌گوید همان است/ تصویر


موسوی در ادامه همچنین درخصوص عملکرد رییس سازمان صداوسیما گفت: عملکرد آقای ضرغامی به عنوان یکی از مدیران در رأس صدا و سیما تاکنون بسیار عالی بوده است و او هر تصمیمی که اگر گرفته، درست بوده است.
این بازیگر درخصوص سومین جشنواره تلویزیونی جام جم نیز گفت: این جشنواره برای ایجاد انگیزه بسیار خوب است؛ در عین حال که هنرمندان با یکدیگر دوست هستند در کارهای شاخص و برجسته نیز با هم رقابت می‌کنند و یک رقابت سالمی دارند.

این بازیگر طنز در بخش دیگری از صحبت‌هایش زمانی که با این پرسش مواجه شد که آیا برای حضور در سریال‌های نوروزی پیشنهادی داشته؟ گله‌مند شد و در پاسخ گفت: متاسفانه همه جا باند و باندبازی شده است و نمی‌دانم در مقابل سوال مردم که می‌پرسند آیا عید به تلویزیون می‌آیی یا نه؟ چه بگویم. به هر حال ما هم خدایی داریم و مهم قلب مردم است.
او در ادامه تاکید کرد: همه چیز باند و باندبازی شده است و چه بگویم که نگفتنم بهتر است.
او همچنین در پایان صحبت‌هایش از آخرین حضورش در تلویزیون با سریال «مادرانه» جواد افشار یاد کرد که بازتاب خوبی داشته است.
telegram 19dey.com
کتایون    23 اسفند 1392 19:07
با سلام من و خانواده ام عاشق بازیها ی چذاب خانم شهربانو موسوی هستیم و خنده ها و صدای خاصش هنوز در خاطرمان طنین انداز هست . بخدا درست گفتی بی بی خانم گل گفتی دستت درد نکنه باند بازی شده
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١١-١٣٩٢, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها