سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دفاع مدیرگروه‌کودک از کلیددروغ عمو پورنگ

سابقه این موارد نیز زیاد بوده و حتی تام و جری هم به جنگ سرد تعبیر می‌کنند.این تعبیر و تفسیرها باعث می‌شود دوستان رسانه‌ای رنجیده خاطر شوند.
مدیر گروه کودک شبکه دو سیما گفت: دوستان در این باره بی‌تقوایی می‌کنند. یک تحلیل‌گر یا منتقد باید کل اثر را بررسی کند و بعد تحلیل ارائه کند، نه اینکه یک عکس از 60 دقیقه برنامه بدهد و بعد آن را به دلخواه خود تفسیر کند.

«علی زارعان» در گفت‌وگو با فارس درباره انتشار تصویر عموپورنگ با کلید دروغ و نسبت دادن آن به کلید تدبیر و امیدی که شعار انتخاباتی رئیس جمهور بود، گفت: دوستان در این باره بی‌تقوایی می‌کنند. یک تحلیل‌گر یا منتقد باید کل اثر را بررسی کند و بعد تحلیل ارائه کند، نه اینکه یک عکس از 60 دقیقه برنامه بدهد و بعد آن را به دلخواه خود تفسیر کند.

وی با بیان اینکه تقوا ایجاب می‌کند که دوستان کل برنامه را ببینند،‌عنوان داشت: من آن روز خودم سر صحنه بودم ولی برای اطمینان بیشتر دو بار برنامه را دیدم. حدیثی از امام حسن عسگری(ع) از سوی حاج آقا محمدی روحانی جوان و شاداب برنامه ارائه شد با این مضمون که همه بدی‌ها، زشتی‌ها و بی‌اخلاقی‌ها در خانه‌ای جمع هستند که کلید آن دروغ است. اما این دوستان از مطلب حق،‌ناحق را استخراج کردند که کار شایسته‌ای نیست.

وی افزود: سابقه این موارد نیز زیاد بوده و حتی تام و جری هم به جنگ سرد تعبیر می‌کنند.این تعبیر و تفسیرها باعث می‌شود دوستان رسانه‌ای رنجیده خاطر شوند.
وی تصریح کرد: کسانی که ادعا می‌کنند این مطلب به آقای روحانی ارتباط داشته‌ است، بیایند ثابت کنند من آماده‌ام برای هریک از دوستان که آماده‌اند این موضوع را توضیح بدهم و اگر خلاف این نظر باشد از همه عذرخواهی می‌کنم.
وی درباره نظر مدیران ارشد درباره این موضوع نیز گفت: تمام مدیران سازمان آن را بیشتر شبیه یک شوخی می‌بینند و ایراد واردی نیست که بحث جدی درباره آن بکنیم.
telegram 19dey.com

تگها: مدیرگروه, عموپورنگ, کلید دروغ

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١١-١٣٩٢, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها