سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

درگفتگو با ایلنا اعلام شد؛

بانوان مداح درجه‌بندی می‌شوند

بانوان مداح بعداز برگزاری آزمون‌ها درجه بندی می‌شوند و بر این مبنا کارت شناسایی برای آنها صادر می‌شود/ بانوان مداح نیز همانند آقایان مداح از تسهیلاتی همچون وام و مسکن بهره‌مند خواهندشد.
مدیر روابط عمومی خانه مداحان کشور ازدرجه بندی بانوان مداح و صدور کارت شناسایی به آنان خبرداد.

جواد احمدی در گفت گو با خبرنگار ایلنا گفت: در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات مدیره خانه مداحان قرار براین شد بانوان مداح به صورت مستقل درخانه مداحان فعالیت کنند.
وی بااشاره به اینکه ابتدا از بانوان مداح آزمون مداحی به صورت کتبی و شفاهی گرفته می‌شود، افزود:‌ بعد از برگزاری آزمون‌ها در زمینه‌هایی که بانوان مداح ضعف دارند کلاسهای آموزشی برایشان گذاشته می‌شود.
احمدی با اشاره به برگزاری کلاس آموزشی برای بانوان مداح گفت: منبرخوانی، ‌ادبیات آیینی، ‌مقتل‌شناسی و ردیف‌های آوازی از جمله این کلاس‌ها هستند.
وی از صدور کارت شناسایی برای بانوان مداح خبر داد و افزود: بانوان مداح بعد از برگزاری آزمون‌ها درجه‌بندی می‌شوند و بر این مبنا کارت شناسایی برای آنها صادر می‌شود.
احمدی بااشاره به اینکه فعالیت بانوان مداح زیر نظر هیئت مدیره خانه مداحان کشور صورت خواهدگرفت، افزود: بانوان مداح نیز همانند آقایان مداح از تسهیلاتی همچون وام ومسکن بهره‌مندخواهندشد، البته درصورتی که ضوابط این اجازه را بدهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ١۵:٢۴

   

پر مبحث ترین ها