سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکران معراجی ها در 50 سالن سینمایی

پروژه «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی است که پیش از 40 بازیگر دارد. همچنین قرار است مجموعه تلویزیونی آن بهار سال آینده پخش شود.
مدیر پخش و توزیع فیلم معراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی از اکران این اثر سینمایی از دوم اسفند ماه در 50 سالن سینمایی کشور خبر داد.

علی سرتیپی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان آنکه سینما قدس به عنوان سینمای سرگروه اکران این فیلم در تهران انتخاب شده است گفت: این سالن هم اکنون در حال تجهیز شدن است، به همین دلیل از روز جمعه دوم اسفند ماه با توجه به پایان تجهیز سالن قدس، نمایش این فیلم هم آغاز می شود.
مدیر شرکت فیلمیران به عنوان شرکت پخش کننده فیلم معراجی ها با اشاره به اینکه قرار بود فیلم از امروز (چهارشنبه 30 بهمن ماه) روی پرده برود، افزود: با تغییرات صورت گرفته در برنامه اکران، معراجی ها در 25 سینمای تهران و 25سینما در شهرستانها روی پرده می رود.
پروژه «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی است که پیش از 40 بازیگر دارد. همچنین قرار است مجموعه تلویزیونی آن بهار سال آینده پخش شود.

در خلاصه داستان معراجی ها چنین آمده است: قرار است تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه ها دفن شوند اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می کنند که این امر آغاز قصه ای می شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می شوند.
اکبر عبدی، حمید لولایی، رضا رویگری، دانیال عبادی، برزو ارجمند، سیدمهرداد ضیایی، غلامحسین لطفی، مجید شهریاری، اصغرنقی زاده، اسماعیل سلطانیان، بهاره افشاری، مریم کاویانی و لاله صبوری هستند.
این فیلم در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در چند اکران خاص به نمایش در آمد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٢, ١٨:٠۶

   

پر مبحث ترین ها