سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسابقه سراسری گیتار در انتظار مجوز

بخشی دیگر این مسابقه با نام آثار تصویری در دو سطح (مبتدی و حرفه ای) برگزار خواهد شد، متقاضیان شرکت دراین رویداد اجرای خود را به صورت لوح تصویری برای ما ارسال می کنند و ما از میان شرکت کنندگان و با توجه کیفیت اجرا نفرات برگزیده را انتخاب می کنیم.
کیوان میرهادی آهنگساز و دبیر نهمین دوره مسابقه سراسری گیتار تهران گفت: مدارک لازم برای برگزاری این رویداد را به دفتر موسیقی ارسال کرده و منتظر اخذ مجوز برای برپایی این مسابقه است.

کیوان میرهادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: اگر مجوزهای لازم به این مسابقه در زمان مناسب صادر شود 5 اردیبهشت ماه سال جاری نهمین دوره مسابقات سراسری گیتار تهران در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

وی این توضیح را نیز داد که صلاحیت برگزاری نهمین دوره مسابقات سراسری گیتار تهران قرار است امروز در دفتر موسیقی مورد بررسی قرار بگیرد که در صورت موافقت با آن، اقدامات لازم برای برپایی این دوره انجام می شود.
دبیر نهمین دوره مسابقه سراسری گیتار تهران ادامه داد: درخواست ما اسفندماه گذشته به دفترموسیقی ارسال شده و با توجه با تعطیلات نوروز 93 صدور مجور به تعویق افتاد که امیدوارم هرچه زودتر انجام شود.

میرهادی گفت که هشتیمن دوره مسابقات گیتار اردیبهشت ماه سال گذشته با استقبال همراه بوده است.
وی در خصوص نفرات شرکت کننده در این مسابقه گفت: 60 نفر در 3 سطح مبتدی (آماتور)، متوسط و پیشرفته در بخش اجرای زنده مسابقه حضور دارند که از میان آنها نفرات برتر انتخاب خواهند شد.

این نوازنده ادامه داد: بخشی دیگر این مسابقه با نام آثار تصویری در دو سطح (مبتدی و حرفه ای) برگزار خواهد شد، متقاضیان شرکت دراین رویداد اجرای خود را به صورت لوح تصویری برای ما ارسال می کنند و ما از میان شرکت کنندگان و با توجه کیفیت اجرا نفرات برگزیده را انتخاب می کنیم.

این آهنگساز گفت: ساز گیتار جایزه نفرات برتر خواهد بود که هزینه خرید آن را خودم پرداخت می کنم.
وی از نبود کمک نهادهای مرتبط با موسیقی انتقاد کرد و گفت: این مسابقه با اینکه مخاطبان قابل توجهی دارد اما بدون کمک مادی نهادی دولتی و کاملا خصوصی برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها