سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ثبت‌نام دانشجویان و طلاب متقاضی بن کتاب از چهارشنبه

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
ثبت نام از دانشجویان و طلاب متقاضی دریافت بن الکترونیکی کتاب برای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از فردا (27 فروردین) آغاز می شود.

همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: دانشجویان و طلاب می توانند برای ثبت نام و ارائه درخواست خود از 27 فروردین به سایت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نشانی tibf.net مراجعه کنند.

وی با اشاره به حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دانشجویان و طلاب برای خرید کتاب گفت: امسال میزان اعتبار بن های کتاب افزایش 20 درصدی داشته است و دانشجویان و طلاب می توانند با پرداخت 30 هزار تومان بن های اعتباری 60 هزار تومانی دریافت کنند.

وی افزود: شرایط ثبت نام و ضوابط دریافت بن کتاب نیز بر روی سایت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد.

مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد درباره ارایه بن های کتاب به دیگر مصرف کنندگان کتاب گفت: در اواخر سال گذشته فراخوان درخواست بن اعتباری کتاب و شرایط آن برای مراکز دانشگاهی، نهادها، حوزه های علمیه، مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی، مراکز علمی و فرهنگی، موسسات فرهنگی و هنری، ارگان ها و سازمان ها، وزارتخانه ها و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج و بسیاری از نهادها و مراکز اعلام شده است و در آینده نزدیک درباره آن اطلاع رسانی می شود.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ١٧:٣۵

   

پر مبحث ترین ها