سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ثبت‌نام دانشجویان و طلاب متقاضی بن کتاب از چهارشنبه

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
ثبت نام از دانشجویان و طلاب متقاضی دریافت بن الکترونیکی کتاب برای بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از فردا (27 فروردین) آغاز می شود.

همایون امیرزاده مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: دانشجویان و طلاب می توانند برای ثبت نام و ارائه درخواست خود از 27 فروردین به سایت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نشانی tibf.net مراجعه کنند.

وی با اشاره به حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دانشجویان و طلاب برای خرید کتاب گفت: امسال میزان اعتبار بن های کتاب افزایش 20 درصدی داشته است و دانشجویان و طلاب می توانند با پرداخت 30 هزار تومان بن های اعتباری 60 هزار تومانی دریافت کنند.

وی افزود: شرایط ثبت نام و ضوابط دریافت بن کتاب نیز بر روی سایت بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد.

مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد درباره ارایه بن های کتاب به دیگر مصرف کنندگان کتاب گفت: در اواخر سال گذشته فراخوان درخواست بن اعتباری کتاب و شرایط آن برای مراکز دانشگاهی، نهادها، حوزه های علمیه، مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی، مراکز علمی و فرهنگی، موسسات فرهنگی و هنری، ارگان ها و سازمان ها، وزارتخانه ها و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، پایگاه های مقاومت بسیج و بسیاری از نهادها و مراکز اعلام شده است و در آینده نزدیک درباره آن اطلاع رسانی می شود.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ١٧:٣۵

   

پر مبحث ترین ها