سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ارشاد: مدیریت جهادی با کاغذ بازی ممکن نیست

جنتی به پیام نوروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: بی شک عمل و حرکت در راستای این شعار محور فعالیت های وزارت ارشاد خواهد بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مدیریت جهادی با کاغذ بازی و بوروکراسی اداری تحقق پیدا نمی کند بلکه باید از این روال خارج شویم و جهادگرانه به نیروهای جوان و متعهد کمک کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان اظهار داشت: امکانات فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان با دیگر استانها برخوردار قابل قیاس نیست و جمهوری اسلامی بر این اساس شکل گرفته که عدالت را در حوزه فرهنگ و اقتصاد عدالت ایجاد کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب که دولت تدبیر و امید به دنبال این است که امکانات را به سمت مناطق محروم و دور افتاده هدایت کند، تصریح کرد: با فراهم کردن فضای فرهنگی استعداد نیروهای جوان شکوفا خواهد شد.
جنتی به پیام نوروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: بی شک عمل و حرکت در راستای این شعار محور فعالیت های وزارت ارشاد خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دولت دچار یک سری محدویت ها است، افزود: تحریمهای یک دهه گذشته مشکلات زیادی برای دولتمردان نظام به دنبال داشته است به طوری در دولت یازدهم در سال گذشته فقط توانستیم21 درصد اعتبارات عمرانی کشور و اعتبارات جاری مانند حقوق کارکنان را تامین کند.
وزیر فرهنگ وارشاداسلامی به همراه هیئت دولت صبح امروز وارد زاهدان شد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها