سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ارشاد: مدیریت جهادی با کاغذ بازی ممکن نیست

جنتی به پیام نوروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: بی شک عمل و حرکت در راستای این شعار محور فعالیت های وزارت ارشاد خواهد بود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مدیریت جهادی با کاغذ بازی و بوروکراسی اداری تحقق پیدا نمی کند بلکه باید از این روال خارج شویم و جهادگرانه به نیروهای جوان و متعهد کمک کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در دیدار با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان اظهار داشت: امکانات فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان با دیگر استانها برخوردار قابل قیاس نیست و جمهوری اسلامی بر این اساس شکل گرفته که عدالت را در حوزه فرهنگ و اقتصاد عدالت ایجاد کند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این مطلب که دولت تدبیر و امید به دنبال این است که امکانات را به سمت مناطق محروم و دور افتاده هدایت کند، تصریح کرد: با فراهم کردن فضای فرهنگی استعداد نیروهای جوان شکوفا خواهد شد.
جنتی به پیام نوروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: بی شک عمل و حرکت در راستای این شعار محور فعالیت های وزارت ارشاد خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه دولت دچار یک سری محدویت ها است، افزود: تحریمهای یک دهه گذشته مشکلات زیادی برای دولتمردان نظام به دنبال داشته است به طوری در دولت یازدهم در سال گذشته فقط توانستیم21 درصد اعتبارات عمرانی کشور و اعتبارات جاری مانند حقوق کارکنان را تامین کند.
وزیر فرهنگ وارشاداسلامی به همراه هیئت دولت صبح امروز وارد زاهدان شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٢٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها