سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«معراجی ها» نیم بهاء شد

علی سرتیپی گفت: به دلیل استقبال مردم و پنج میلیاردی شدن این فیلم و به مناسبت تولد حضرت فاطمه(س) و ایام رجبیه تصمیم گرفتیم 15 روز بلیت فیلم معراجی ها به صورت نیم بهاء عرضه شود.
مدیر پخش و توزیع فیلم معراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی از نیم بها شدن قیمت بلیت این فیلم به مدت 15 روز به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) خبر داد.

علی سرتیپی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا گفت: به دلیل استقبال مردم و پنج میلیاردی شدن این فیلم و به مناسبت تولد حضرت فاطمه(س) و ایام رجبیه تصمیم گرفتیم 15 روز بلیت فیلم معراجی ها به صورت نیم بهاء عرضه شود.

وی افزود: به دلیل این استقبال کم نظیر، 5 خودرو و جوایز دیگر نیز بین تماشاگران قرعه کشی خواهد شد و در مراسمی که 6 خرداد ماه همزمان با مبعث پیامبر(ص) با حضور هنرمندان برگزار می شود و به صورت مستقیم از شبکه یک سیما پخش خواهد شد، قرعه کشی انجام و جوایز اهدا خواهد شد.

سرتیپی با بیان اینکه هماهنگی های لازم با شورای صنفی نمایش در این ارتباط صورت گرفته است خاطرنشان کرد: تماشاگران می توانند 11 رقم روی بلیت را به شماره 100001500 پیامک و شانس خود را برای دریافت جوایز امتحان کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ١۵:١۶

   

پر مبحث ترین ها