سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ثبت نام دانشجویان و طلاب برای بن کتاب تمدید شد

بروز شده : ۴-٠٢-١٣٩٣, ١۵:٠٩    نسخه چاپی    
مدیر کمیته رفاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از آغاز ثبت نام مجدد دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت اعتباری خرید کتاب خبر داد و گفت: این گروه از متقاضیان می توانند تا پایان پنجم اردیبهشت برای ثبت نام به سایت tibf.net مراجعه کنند.
مدیر کمیته رفاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تمدید زمان ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت اعتباری خرید کتاب خبر داد.

نیکنام حسین پور از آغاز ثبت نام مجدد دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت اعتباری خرید کتاب خبر داد و گفت: این گروه از متقاضیان می توانند تا پایان پنجم اردیبهشت برای ثبت نام به سایت tibf.net مراجعه کنند.

وی افزود: با دستور سید عباس صالحی رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به 240 هزار نفر از ثبت نام کنندگان بن کارت اعتباری ارایه خواهد شد.

حسین پور با اشاره به ثبت نام متقاضیان در دور نخست گفت: در مرحله اول نزدیک به 220 هزار متقاضی در سایت tibf.net ثبت نام کردند و 200 هزار نفر از این متقاضیان شرایط لازم برای دریافت بن کارت های اعتباری را داشتند.

با توجه به سیاست های حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و لزوم توجه به دانشجویان و طلاب که مصرف کنندگان اصلی کتاب هستند، تصمیم گرفته شد تا اعتبار لازم برای ثبت نام 40 هزار متقاضی دیگر فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیانی که در دو روز آینده ثبت نام می کنند سعی کنند که شهرهای قم، تهران و کرج را به عنوان محل دریافت بن کارت ها اعتباری خود تعیین کنند زیرا امکان ارسال کارت های اعتباری به مناطق دور دست امکان پذیر نیست.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٢-١٣٩٣, ١۵:٠٩

   

پر مبحث ترین ها