سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چه اصراری است این همه شبکه تلویزیونی بی محتوا فعال شود؟

صدا وسیما نیز مشابه بسیاری دیگر از سازمان‌ها و نهادها شرایط تحریم و انقباض اقتصادی را به سختی و با بودجه ناکافی طی می‌کند. از همین رو اتفاقا می‌توان شبکه‌ای چون نسیم را با رویکرد کم‌هزینه بودن و اثربخش‌بودن اقدامی مناسب و کارشناسی شده دانست.
روزنامه سیاست روز در یادداشتی با اشاره به گسترش شبکه های صداوسیما نوشت:
روی دیگر سکه برای راهبرد گسترش کمی شبکه‌های سیما، هزینه و فایده این شبکه‌هاست. صدا وسیما نیز مشابه بسیاری دیگر از سازمان‌ها و نهادها شرایط تحریم و انقباض اقتصادی را به سختی و با بودجه ناکافی طی می‌کند. از همین رو اتفاقا می‌توان شبکه‌ای چون نسیم را با رویکرد کم‌هزینه بودن و اثربخش‌بودن اقدامی مناسب و کارشناسی شده دانست.

این نکته را نباید از خاطر دور داشت که در شرایطی که با ادعای کمبود بودجه رسانه ملی و دست به دامان شدن این سازمان به انواع و اقسام آگهی و رپرتاژ برای نهادهای باصلاحیت و بی‌صلاحیت که دیگر این اواخر بسیاری از مخاطبان را جان به سر نموده است، روبروییم اصرار مدیران این رسانه بر افزودن بر تعداد عناوین شبکه‌های تلویزیونی امری است عجیب که بیم آن می‌رود که تنها مدیریت رسانه ملی بر این باور است که با افزودن بر تعداد شبکه‌ها مدیریت خویش را بر کوی و برزن شیپور زند و بیش از آنکه بر محتوا و دخل و خرج شبکه‌ها بیندیشد بر تعدد عائله خویش بیندیشد، عائله‌ای که از بسیاری از همصنفان خویش در خارج از کشور جامانده و نتوانسته است آنچنان کند که باید و شاید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٢-١٣٩٣, ٠٩:۵۴

   

پر مبحث ترین ها