سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکران شیار 143 برای مخاطب جهانی در جشنواره کن

در اغلب بازخوردهایی که داشتیم نگاه انسانی فیلم برای آنها ستودنی بود و معتقد بودند این نوع فیلمسازی آنها را یاد نوع نگاه مجید مجیدی در فیلمسازی می اندازد.
فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی محمد حسین قاسمی و ابوذر پور محمدی امروز ساعت 18 برای منتقدان، پخش کننده ها و خریداران حاضر در شصت و هفتمین بازار فیلم کن در سالن اصلی این جشنواره نمایش داده می شود.

محمد حسین قاسمی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «شیار 143» که این روزها برای شرکت در جشنواره فیلم کن در فرانسه به سر می‌برد درباره کم و کیف نمایش این فیلم سینمایی در بازار این جشنواره سینمایی به خبرنگار مهر گفت: علیرضا شاهرخی مسئولیت پخش رسانه های بین الملل فیلم «شیار 143» در جشنواره فیلم کن را به عهده دارد. طبق برنامه ریزی که انجام داده قرار است فیلم سینمایی «شیار 143» امروز عصر ساعت 18 برای منتقدان، پخش کننده ها و خریداران حاضر در شصت و هفتمین جشنواره کن نمایش داده شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه ارزیابی مخاطبان خارجی از این فیلم چیست؟ افزود: بیشتر مخاطبان در بازار کن مدیران جشنواره های مختلف و کمپانی های بزرگ خرید و پخش فیلم هستند بنابراین مخاطب عام هنوز این فیلم را ندیده اند.

این تهیه کننده در ادامه گفت: اما در نمایش های محدودی که این فیلم داشته نظرهایی درباره محتوای «شیار 143» ارائه شده است. در اغلب بازخوردهایی که داشتیم نگاه انسانی فیلم برای آنها ستودنی بود و معتقد بودند این نوع فیلمسازی آنها را یاد نوع نگاه مجید مجیدی در فیلمسازی می اندازد.

قاسمی در پایان بیان کرد: ضمن اینکه تعداد زیادی از مخاطبان این فیلم، با آثار قبلی نرگس آبیار آشنا بودند و فیلم های مستند و کوتاه این کارگردان را در جشنواره های دیگر دیده بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٢-١٣٩٣, ١۶:۴۶

   

پر مبحث ترین ها