سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس تعاونی مطبوعات کشور:

زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات هنوز قطعی نشده است

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١٨    نسخه چاپی    
نیمه دوم مهرماه تاریخ مد نظر ما برای برگزاری است اما برای قطعی شدن آن باید منتظر پاسخ ستاد نماز جمعه تهران باشیم و اینکه آیا در آن تاریخ نماز جمعه در مصلی برگزار می شود یا خیر؟
رییس تعاونی مطبوعات کشور با بیان اینکه هنوز زمان برگزاری بیستمین نمایشگاه مطبوعات به طور دقیق مشخص نیست، گفت: پیش بینی می شود نمایشگاه نیمه دوم مهرماه یا هفته نخست آبان برگزار شود.

علی اکبر بهبهانی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا در باره علت دقیق نبودن زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات توضیح داد: نیمه دوم مهرماه تاریخ مد نظر ما برای برگزاری است اما برای قطعی شدن آن باید منتظر پاسخ ستاد نماز جمعه تهران باشیم و اینکه آیا در آن تاریخ نماز جمعه در مصلی برگزار می شود یا خیر؟
بهبهانی این موضوع را نیز گفت که به احتمال زیاد زمان برگزاری نمایشگاه مطبوعات ظرف 10 روز آینده مشخص می شود.

رییس تعاونی مطبوعات با اشاره به اینکه نمایشگاه امسال برای نخستین بار زیر نظر چهار تشکل مطبوعاتی برگزار می شود، گفت: تعاونی مطبوعات و سه تشکل دیگر با تصمیم معاونت مطبوعاتی برگزار کنندگان نمایشگاه امسال خواهند بود که البته هنوز وظایف ما مشخص نشده است.

وی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه مطبوعات با این شیوه تصمیم درستی است که متاسفانه مدیران گذشته نسبت به آن بی توجه بودند. معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد با این تصمیم قدم بزرگی را در راه رسیدن به اصل 44 برداشت.
بهبهانی در پاسخ به این سوال که آیا نمایشگاه امسال در نحوه برگزاری با سال گذشته متفاوت است ، گفت : هنوز دراین باره برنامه ریزی صورت نگرفته و در نشست هفته آینده همه مسائل مشخص می شود.
telegram 19dey.com

تگها: نمایشگاه مطبوعات, نیمه دوم مهرماه, مصلی تهران, رییس تعاونی مطبوعات کشور

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩٣, ١۶:١٨