سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رییس انجمن مدیران روزنامه های دولتی:

گفتمان دولت در مقابل مطبوعات و رسانه ها بر مبنای صبر است

خوشبختانه در شرایطی که بعضی مشکلات وجود دارد صبر دولت در مقابل مطبوعات بسیار بالا رفته است .
رییس انجمن مدیران روزنامه های دولتی معتقداست : گفتمان دولت در مقابل رسانه ها و مطبوعات بر مبنای صبر بوده و رسانه پذیراست .

محمد علی وکیلی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد خوشبختانه در شرایطی که بعضی مشکلات وجود دارد صبر دولت در مقابل مطبوعات بسیار بالا رفته است .
وی با بیان اینکه وزارت ارشاد تلاش خود را برای رابطه مند کردن فعالیت های مطبوعاتی آغاز کرده است ، گفت : اما باید بدانیم که دولت به تنهایی نمی تواند در این راه موفق باشد. نگاه به رسانه باید در کلیه دستگاه ها تغییر کند .

این فعال مطبوعاتی همچنین گفت : که دولت یازدهم همکاری خوبی را با رسانه ها آغاز کرده به نحوی که سیاست گذاری در حوزه اقتصاد مطبوعات به بخشی از نمایندگان جامعه مطبوعاتی سپرده شده است .

دولت مقصر گرانی کاغذ نیست

رییس انجمن مدیران روزنامه های غیردولتی با اشاره به گرانی کاغذ، گفت: دولت مقصر گرانی کاغذ نیست و دلیل این مساله بالا رفتن قیمت ارز و افزایش قیمت جهانی کاغذ است.
وی تاکید کرد: دولت باید برای سبد مصرفی کاغذ خارجی فکری اساسی کند و البته در این راستا برخی تصمیمات نیز گرفته شده است. یکی از اقدامات مناسب در این راستا جلوگیری از گران شدن تعرفه واردات کاغذ بود.

وکیلی می گوید دولت باید هرچه سریع تر برای کاغذ داخلی فکری اساسی کند زیرا واحدهای تولیدی در داخل کشور توان پاسخگویی به نیاز متقاضیان کاغذ را ندارند .
مدیر مسئول روزنامه ابتکار، گفت: امیدوارم دولت بتواند نیاز رسانه ها به کاغذ را به حداقل برساند. امروز 90 درصد از کاغذ مطبوعات در کشورمان وارداتی است که این حجم واردات با توجه به اقتصاد مقاومتی اصلا زیبنده نیست.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٣-١٣٩٣, ١۶:٣٣

   

پر مبحث ترین ها