سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکران «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری»

فیلم‌های «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» همه اکران خواهند شد و همه‌ این‌ها شاید به دلیل همان مدیریتی است که ما در زمان آن حاشیه‌سازی‌ها انجام دادیم و با آرام کردن فضا کاری کردیم که فرصت‌های بعدی سوخت نشود.
رئیس سازمان سینمایی با بیان اینکه از سعه صدر و همکاری آقای درمیشیان تشکر می‌کنم اعلام کرد «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» اکران می‌شوند.
حجت‌اله ایوبی رییس سازمان سینمایی در گفت‌و‌گو با صبا آنلاین، از اکران سه فیلم «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» خبر داد.

بنابراین گزارش، ایوبی در این گفت‌و‌گو ضمن قدر‌دانی از کارگردان‌هایی که فیلمشان در جشنواره قبل دچار حاشیه شده‌بود گفت: {در قبال اتفاقات و حاشیه سازیهای جشنواره} به نظرتان بهتر بود ما برخورد ضربتی انجام می‌دادیم و بعد از آن با کلی حاشیه مواجه می‌شدیم که ممکن بود دوباره بخش تولید و حتی اکران را دچار مشکلات فراوان کند؟ من از همین جا باز هم تشکر می‌کنم از سعه صدر کارگردان جوانی مثل آقای درمیشیان که شرایط آن روز ما را کاملاً درک کرد و بهترین همکاری ممکن را انجام داد.

وی افزود: فیلم‌های «عصبانی نیستم»، «قصه‌ها» و «خانه پدری» همه اکران خواهند شد و همه‌ این‌ها شاید به دلیل همان مدیریتی است که ما در زمان آن حاشیه‌سازی‌ها انجام دادیم و با آرام کردن فضا کاری کردیم که فرصت‌های بعدی سوخت نشود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ١٨:١۵

   

پر مبحث ترین ها