سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بي‌استفاده‌ترين گروه ايراني اعزام شده به برزيل

بردن گروه تواشيح اسوه و خواننده پاپ، احسان خواجه اميري به برزيل در حالي صورت گرفته كه نه كنسرتي تا حالا برگزار شده و نه سالني براي برگزاري كارهاي فرهنگي در نظر گرفته شده است.
همواره كشورهاي حاضر در جام‌جهاني براي شناساندن فرهنگ و تمدن كشور متبوع شان در حاشيه برگزاري بازي‌هاي جام‌جهاني كارگروه‌ها و غرفه‌هايي راه اندازي مي‌كنند تا از اين طريق كشورشان را به ساير كشورها بشناسانند. فدراسيون فوتبال ايران و مسوول كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال پيش از برگزاري بازي‌هاي جام‌جهاني بارها از كارهاي فرهنگي كه قرار است در حاشيه بازي‌هاي تيم ملي در برزيل انجام دهند، سخن گفت و حتي براي اين كار شش نفر را به همراه خود به برزيل برد.

بنا به گزارش خبرنگار بانك ورزش، اتفاقي كه اكنون در حاشيه بازي‌هاي ايران در جام‌جهاني رخ داده اين است كه نه غرفه اي و نه كارگروهي براي اين موضوع پراهميت ديده مي‌شود، در حالي كه براي كارهاي فرهنگي هزينه‌هاي زيادي صورت گرفته بود. بردن گروه تواشيح اسوه و خواننده پاپ، احسان خواجه اميري به برزيل در حالي صورت گرفته كه نه كنسرتي تا حالا برگزار شده و نه سالني براي برگزاري كارهاي فرهنگي در نظر گرفته شده است. احتمالا ملامحمد قصد دارد خواجه‌اميري را براي مراسم اختتاميه آماده نگه دارد و نمي‌خواهد با استفاده ناصحيح از او باعث آسيب‌‌ديدگي‌اش شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩٣, ١۴:۵٧

   

پر مبحث ترین ها