سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار کرمانشاه: مشکل هزینه های درمان احمد عزیزی برطرف شد

رهبر معظم رهبری در 28 مهرماه 90 طی سفرشان به کرمانشاه هنگام عیادت از عزیزی از مسئولان استان خواستند هزینه های درمان احمد تامین شود.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه احمد عزیزی یکی از شاعران آیینی این استان و از افتخارات ادبی کشور است، گفت: استانداری مشکلات هزینه های وی را برطرف کرده است.

احمد عزیزی شاعر نامدار کشورمان با وجود تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مساعدت در درمان وی برای ادامه روند بهبودی طی ماه های گذشته با مشکلات متعددی در زمینه هزینه های درمان مواجه بوده است.
رهبر معظم رهبری در 28 مهرماه 90 طی سفرشان به کرمانشاه هنگام عیادت از عزیزی از مسئولان استان خواستند هزینه های درمان احمد تامین شود.

احمد عزیزی از 15 اسفندماه 86 تاکنون بر اثر اختلالات کلیوی دچار مشکل شده و اکنون در بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه بخش آی سی یو بستری است.
ابراهیم رضایی بابادی استاندار کرمانشاه عصر امروز (چهارشنبه) در حاشیه بازدید از خبرگزاری ایرنا در مورد وضعیت کنونی این شاعر آیینی کشورمان اظهار داشت: پس از تصدی سمت استانداری یکی از اقداماتی که از معاونت اجتماعی خویش پیگیر شدم مسئله عزیزی بود.

وی گفت: عزیزی از شاعران نامدار کشورمان بوده و سلامتی ایشان را از خداوند منان خواستارم.
استاندار کرمانشاه تصریح کرد: بر اساس پاسخی که معاونت استانداری کرمانشاه به بنده ارائه شده مشکلات هزینه های درمان این هنرمند برطرف شده است.

عزیزی متولد چهارم دی ماه سال 1337 شهرستان سرپل ذهاب است ، از آثار وی می توان به کفش های مکاشفه ، شرجی آواز ، باغ تناسخ، ترجمه زخم، باران پروانه، رودخانه رؤیا، ملکوت تکلم و سیل گل سرخ اشاره کرد .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٢۴

   

پر مبحث ترین ها