سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شبکه‌های تلویزیونی «کشاورزی» و «مدرسه» راه‌اندازی می‌شود

بروز شده : ۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:١٢    نسخه چاپی    
جریان‌های سکولار و ضد دین به اشکال مختلف و با استفاده از شبکه‌های رسانه ای فراوان، درصدد ضربه زدن به باورهای دینی جوانان هستند و برنامه‌های معارفی رسانه ملی باید با شناخت دقیق و رصد مستمر این جریان‌ها، نسبت به آگاه سازی و رفع شبهات فکری اقدام موثر کنند.
رییس سازمان صداوسیما با اشاره به پخش آزمایشی شبکه «افق» از قرارگیری موضوع راه‌اندازی شبکه‌های «کشاورزی» و «مدرسه» با همکاری و مشارکت دیگر دستگاه‌ها در دستور کار سازمان خبر داد.

عزت الله ضرغامی در سی و هفتمین نشست افق رسانه با اشاره به عزم ملی برای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: گره زدن اقتصاد کشور به روابط خارجی و مشروطی کردن آن، دارای آثار زیانبار فراوانی است که باید از آن پرهیز شود.
رییس سازمان صداوسیما در آستانه ماه مبارک رمضان با برشمردن ویژگی‌های برنامه‌های معارفی، توجه ویژه به خانواده و جوانان را مهم خواند و بر استفاده از کارشناسان مجرب،‌ خوش بیان و انقلابی و آشنا به تحولات روز تاکید کرد. برنامه‌های معارفی رسانه باید مقوم وحدت در جامعه اسلامی باشد و بتواند ریشه‌های تفرقه و اختلاف بین مسلمین را بخشکاند.

ضرغامی با اشاره به جایگاه مهم مداحی در اثرگذاری و تعمیق باورهای دینی، صدای خوش، آهنگ دلنشین، لفظ و محتوای مناسب را از ویژگی‌های برنامه مداحی خوب بیان کرد.
رییس سازمان صداوسیما با تشریح نقش صداوسیما در خنثی سازی تبلیغات جریان‌های ضد دینی گفت: جریان‌های سکولار و ضد دین به اشکال مختلف و با استفاده از شبکه‌های رسانه ای فراوان، درصدد ضربه زدن به باورهای دینی جوانان هستند و برنامه‌های معارفی رسانه ملی باید با شناخت دقیق و رصد مستمر این جریان‌ها، نسبت به آگاه سازی و رفع شبهات فکری اقدام موثر کنند.

به گزارش مهر، ضرغامی در ادامه با تشریح تحولات عراق، تروریست‌های تکفیری- بعثی را پیاده نظام آمریکا در تحقق اهداف استکبار در منطقه دانست افزود: آمریکایی‌ها پس از ترک عراق، برنامه‌های جدیدی را در منطقه کلید زدند تا امنیت رژیم صهیونیستی را تامین کنند.
رییس سازمان صداوسیما به انتخابات‌های اخیر در کشورهای مختلف منطقه اشاره کرد و گفت: نتیجه انتخابات در این کشورها به نفع آمریکایی‌ها نبود به همین دلیل حمایت از گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله داعش را در دستور کار خود قرار دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۴-١٣٩٣, ٠٠:١٢

   

پر مبحث ترین ها