سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فعالیت سینماها در ماه رمضان تا سحر

بروز شده : ٧-٠۴-١٣٩٣, ١٣:١٣    نسخه چاپی    
طرح ویژه اکران در ماه مبارک رمضان هیچ تفاوتی با سال گذشته ندارد و سینماها تا هر زمان از شب که مخاطب داشته باشند می توانند فیلم های خود را به نمایش بگذارند. تنها تفاوت، تغییر نام این طرح است که از طرح «اذان تا اذان» به طرح «ویژه ماه مبارک رمضان» تغییر نام داده است
سخنگوی شورای صنفی نمایش از ادامه اکران فیلم‌های سینمایی در شب‌های ماه مبارک رمضان تا هر زمان که مخاطب وجود داشته باشد، خبر داد.

به گزارش مهر غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با بیان این مطلب که طرح ویژه ماه مبارک رمضان سینماها از اول همین ماه اجرایی می شود، گفت: در این طرح بلیت سینماها بعد از افطار نیم بها می شود. البته سینماها می توانند تا بعد از پایان سانس نمایش فیلم های روی پرده، فیلم های دیگری را اکران کنند.

او با اشاره به این که انتخاب فیلم هایی که در سانس ویژه نمایش داده می شود برعهده سینمادار است، توضیح داد: البته شورای صنفی نمایش تمایل دارد فیلم های پرفروش سینمای ایران در سال 93 مانند «خط ویژه» در این طرح گنجانده شود.

فرجی در پایان گفت: طرح ویژه اکران در ماه مبارک رمضان هیچ تفاوتی با سال گذشته ندارد و سینماها تا هر زمان از شب که مخاطب داشته باشند می توانند فیلم های خود را به نمایش بگذارند. تنها تفاوت، تغییر نام این طرح است که از طرح «اذان تا اذان» به طرح «ویژه ماه مبارک رمضان» تغییر نام داده است.

طرح «اذان تا اذان» از چند سال پیش تا کنون در ماه مبارک رمضان و در سینماها اجرا می شود. این طرح با هدف جذب مخاطبان به سینما در طول ماه مبارک رمضان اجرایی شد و فیلم های پرفروش سال های گذشته و همچنین فیلم های خاطره انگیز سینمای ایران طی 30 سال گذشته به نمایش گذاشته می شد. این طرح معمولا با استقبال خوبی از سوی سینمادوستان همراه بود اما در سال جاری این طرح به طرح ویژه ماه مبارک رمضان تغییر نام داده است و بیشتر فیلم های پرفروش سال 93 و البته به انتخاب سینمادار به نمایش گذاشته می شود. همچنین در این طرح از افطار به بعد بلیت سینماها نیم بها می‌شود.

نیروی انتظامی امسال هم با نمایش فیلم از افطار تا سحر در سینماها موافقت کرده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۴-١٣٩٣, ١٣:١٣

   

پر مبحث ترین ها