سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر شبکه‌ یک سیما: در اصلِ اقتباس و کپی برداری مشکلی نمی‌بینم

نحوه‌ مشارکت در سریال «مدینه» محتوایی است‌، در واقع اسپانسر مایل بود که روی موضوع سریال که ربا است، سرمایه گذاری کند و ما نیز اجازه دهیم که اسم اسپانسر در شروع و پایان تیراژ بیاید.
مدیر شبکه‌ یک سیما حضور همزمان مهدی سلطانی و شبنم مقدمی در دو سریال رمضانی «هفت سنگ» و «مدینه» را معضل نمی‌داند و تاکید می‌کند که این مساله آزار‌دهنده نیست.

به گزارش انتخاب، مهدی فرجی در ادامه‌ مطلب بالا توضیح داد: قبل از اینکه سریال‌ها را پخش کنیم نیز بحث حضور دو بازیگر در دو سریال مطرح شد اما از آنجا که خانم مقدمی در دو سریال نقش متفاوتی را ایفا می‌کنند و آقای سلطانی نیز به واسطه‌ی کشته شدن از قصه خارج می‌شود، هیچ منعی برای پخش «مدینه» و «هفت سنگ» وجود نداشت.

وی افزود: از آنجا که آقای سلطانی فقط در چند قسمت اول سریال حضور داشت، من مشکلی در پخش این سریال نمی‌دیدم؛ ضمن اینکه این قضیه برای بیننده ما نیز آزاردهنده نیست‌، مشکل جدی هم ایجاد نمی‌کند در نتیجه حس کردیم قصه می‌تواند جلو برود.

مدیر شبکه یک همچنین درباره‌ نحوه‌ی استفاده از اسپانسر در سریال «مدینه» نیز خاطرنشان کرد: نحوه‌ مشارکت در سریال «مدینه» محتوایی است‌، در واقع اسپانسر مایل بود که روی موضوع سریال که ربا است، سرمایه گذاری کند و ما نیز اجازه دهیم که اسم اسپانسر در شروع و پایان تیراژ بیاید.

او ادامه داد: ضمن اینکه جز در یکی دو سکانس دیگر اثری از حمایت‌گرمالی ما در سریال وجود ندارد و در واقع حضورش کاملا ناپیداست.

فرجی در پاسخ به پرسش دیگری درباره‌ی کپی برداری «هفت سنگ» از سریال خارجی «خانواده‌ی مدرن» «family modern» گفت: من نه آن سریال خارجی را دیدم ونه متاسفانه موفق شدم که «هفت سنگ» را ببینم اما اساسا من، در اصلِ اقتباس و کپی برداری مشکلی نمی‌بینم، مشروط بر اینکه بتواند با فرهنگ‌ها و قصه‌های ایرانی آداپته شود اما چون ندیدم قضاوت نمی‌کنم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۴-١٣٩٣, ١٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها