سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«یا لثارات» بازگشت

«فراخوان برای اجتماع مردمی در 21 تیر ماه با عنوان عفاف و حجاب» و «هشدار فرهنگی امت حزب الله به رسانه ملی در تجمعی فراگیر» از دیگر عناوین صفحه اول این هفته نامه است.
شماره 755 هفته نامه « یالثارات الحسین (ع) » پس از پنج و نیم ماه توقف انتشار، امروز (چهارشنبه) به پیشخوان مطبوعات بازگشت.

«عبدالحمید محتشم» مدیر مسوول این نشریه در یادداشت شماره جدید توقیف 5/5 ماهه یالثارات را داستان اسفبار خوانده است.

وی در ادامه آورده است: تجربه برخورد ناحق و در پی آن برائت و سربلندی یالثارات یک بار دیگر اثبات گر این حقیقت بود که باید با تلاش مومنانه و صبر انقلابی، کمر اژدهای قد علم کرده لیبرالیسم را که مدل داخلی همان فرهنگ مهاجم و پر مکر و فریب و خطرناک غرب است، درهم شکست.

در سر خط های خبری صفحه نخست شماره جدید یالثارات عناوین، « تداوم فعالیت گروههای سیار امر به معروف و نهی از منکر انصار حزب الله» و «گزارش از فرآیند چند ماهه جنبش نوین حزب الله در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر» به چشم می خورد.

«فراخوان برای اجتماع مردمی در 21 تیر ماه با عنوان عفاف و حجاب» و «هشدار فرهنگی امت حزب الله به رسانه ملی در تجمعی فراگیر» از دیگر عناوین صفحه اول این هفته نامه است.

«و شهیدی که نفس می کشد» گزارش یالثارات در صفحات میانی است که در آن به وضعیت «سید نورخدا موسوی » یکی از جانبازان سرافراز پرداخته شده است.

موسوی در درگیری با اشرار در شرق کشور از ناحیه سر مجروح شده و شش سال است که در کما به سر می برد.

«امر به معروف مهجورتر از نهی از منکر! » عنوانی است که این هفته نامه برای سخنرانی وحید جلیلی در جلسه هفتگی انصار حزب الله انتخاب کرده است .

در یکی از میان تیترها این بخش می خواند: «چه بسا بسیاری از این تنش ها و چالش ها و منکراتی که در فضای فرهنگی ایجاد می کنند صرفا برای رواج یکسری پدیده های ناهنجار نباشد بلکه برای غافل کردن من و شما باشد تا از پرداختن به معروف ها عقب بمانی»

هفته نامه یالثارات در 12 صفحه و قیمت 10 هزار ریال عرضه شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩٣, ١۴:۴۴

   

پر مبحث ترین ها