سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ده‌نمکی «رسوایی۲» را بر اساس نظر مردم می‌سازد

نتیجه‌ی این نظر سنجی بعد از پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود و براساس نتایج این نظر سنجی، ده‌نمکی فیلم جدیدش را می‌سازد.
مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینمای ایران براساس نتیجه نظر سنجی از مردم درباره ساخت و عدم ساخت «رسوایی۲»، این فیلم را می‌سازد.

ششمین فیلم بلند سینمایی مسعود ده‌نمکی براساس نتیجه نظر سنجی عوامل «رسوایی» از مردم درباره ساخت و عدم ساخت این فیلم ساخته می‌شود.
این نظر سنجی بر روی لوح فشرده فیلم سینمایی «معراجی‌ها» در شبکه نمایش خانگی قرار دارد. تا امروز 10 ها هزار نفر به صورت پیامکی در این نظرسنجی شرکت کرده اند.

نتیجه‌ی این نظر سنجی بعد از پایان ماه مبارک رمضان اعلام می شود و براساس نتایج این نظر سنجی، ده‌نمکی فیلم جدیدش را می‌سازد.
کسانی که می‌خواهند در این نظر سنجی شرکت کنند می‌توانند با ارسال پیامک به شماره 09194100021 در مورد ساخت و عدم ساخت «رسوایی 2» نظر دهند. ارسال عدد 1 به معنای موافقت و ارسال عدد 2 به معنای مخالفت با تولید «رسوایی 2» است.

کارگردان سه گانه «اخراجی‌ها» در برنامه «خیابان یک طرفه» که با حضور فریدون جیرانی برگزار شد خبر ساخت «رسوایی 2» را اعلام کرد. ده نمکی پیش از این در گفته بود: این روزها در حال نگارش فیلمنامه «رسوایی 2» هستم و سعی می‌کنم امسال این پروژه را به مرحله تولید برسانم.

به گزارش تسنیم، فیلم «رسوایی» چهارمین ساختهٔ سینمایی مسعود ده‌نمکی است که در 23 اسفند ماه سال 91 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم داستان افسانه دختر بدنام محل است که مورد توجه همسایه‌ای از اهالی است. این دختر به دلیل بدهی‌های خود و پدرش در آستانه فروپاشی اخلاقی است. او پس از ربودن سفته‌های پدرش به هنگام فرار با حاج یوسف روحانی زاهد محل آشنا می شود و … .
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٠:١٨

   

پر مبحث ترین ها