سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دسترسی مردم به آرشیو صدا و سیما از طریق خطوط تلفن

مردم از این طریق می توانند به تمام فیلم‌ها و آرشیوهای صداو سیما دست پیدا کنند از این رو ارتباطات گسترده تری نسبت به شبکه هایی که داخل پخش می شود و حتی شبکه هایی که قابل دسترس است به وجود آید.
عضو هیات رییسه مجلس از اعمال روش های جدید در آینده برای دسترسی مردم به آرشیو فیلم‌ها و سریال‌های صداو سیما به عنوان اقدامات جایگزین ماهواره خبرداد.

محمد حسین فرهنگی در گفت و گو با خانه ملت درباره ضرورت اصلاح قانون استفاده از ماهواره با بیان اینکه قانون تا تغییر نکرده لازم الاجرا است، افزود: جایگزینی برنامه های دیگر توسط صداو سیما در طول سالهای اخیر به خوبی پی گیری شده و روشهای جدیدی که نمایندگان هم درجریان آن قرارگرفتند برای جایگزینی ماهواره اعمال خواهد شد.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذر شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در آینده نزدیک مردم از طریق خطوط تلفن به خواسته های خود خواهند رسید .

فرهنگی در تشریح این موضوع گفت:مردم از این طریق می توانند به تمام فیلم‌ها و آرشیوهای صداو سیما دست پیدا کنند از این رو ارتباطات گسترده تری نسبت به شبکه هایی که داخل پخش می شود و حتی شبکه هایی که قابل دسترس است به وجود آید.

وی افزود: قانون استفاده از ماهواره اشکال ندارد اما به نظرم در کنار قانون باید اقدامات جایگزین مناسب توسعه بیشتری داشته باشد.
این عضو هیات رییسه مجلس درباره ضرورت اصلاح نحوه نظارت مجلس بر صداو سیما گفت: شورای نظارت در قانون تعریف شده و باید به وظایف خود انجام دهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٣٠

   

پر مبحث ترین ها