سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سینما به سبد کالای خانواده‌ها وارد شود

وی درباره حضور رایگان مردم در دو روز از سال در سینما توضیح داد: این طرح بسیار نوپا است و باید در عمل ببینیم که اجرای آن چقدر در ارتباط موثر میان مخاطبان و سینما و آشتی دوباره مردم با هنر هفتم اثرگذار است
تهیه کننده فیلم سینمایی خاطره گفت که مسئولان با تدابیر مناسب می توانند سینما را به سبد کالای خانواده ها وارد کنند.
حبیب اسماعیلی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: تهیه کنندگان و پخش کنندگان در خدمت رسانی به مردم کوتاهی نخواهند کرد و در روز 10 بهمن ماه امسال به عنوان روز سلام سینما به مخاطبان خدمت می کنیم.
وی درباره حضور رایگان مردم در دو روز از سال در سینما توضیح داد: این طرح بسیار نوپا است و باید در عمل ببینیم که اجرای آن چقدر در ارتباط موثر میان مخاطبان و سینما و آشتی دوباره مردم با هنر هفتم اثرگذار است.

این تهیه کننده سینما با یادآوری اینکه هر اقدامی که در جهت آشتی مردم با سینما انجام شود قابل تقدیر است توضیح داد: پیشتر نیز طرح نیم بها کردن بلیت های سینمایی در یک روز در هفته انجام شد اما به دلیل نبود فیلم مناسب، این طرح در رونق سینما موثر نبود.
اسماعیلی در ادامه با تاکید بر حمایت نهاد های مختلف از سینما گفت: علاوه بر اجرای طرح هایی همچون سینما سلام، دست اندرکاران فرهنگی کشور می توانند سهمیه ای از سالن های سینمایی را در قالب بن کارت به کارمندان نهادهای مختلف اختصاص دهند و اینگونه سینما به سبد کالای خانواده ها آید.

وی در ادامه تولید فیلم خوب را دلیل اصلی استقبال مخاطب از سینما دانست و گفت: پیشتر برای یک اثر سینمایی بی کیفیت ما کارت رایگان هم صادر کردیم اما مخاطبان حاضر نشدند چنین آثاری را حتی بصورت رایگان تماشا کنند.
این پخش کننده و بازیگر سینما توضیح داد: عنصر سرگرمی را در سینما نباید از یاد ببریم و برای تولید چنین آثاری از سوی سینماگران و دست اندرکاران سینمایی باید برنامه دقیقی وجود داشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۴-١٣٩٣, ١٠:٣۶

   

پر مبحث ترین ها