سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شبکه ملی زیارت با محوریت مشهد مقدس افتتاح می‌شود

بروز شده : ٩-٠۵-١٣٩٣, ١١:۵٩    نسخه چاپی    
بررسی‌های شبکه زیارت از نظر سازمان صدا و سیما انجام و دلایل توجیهی آن نیز بیان شده و به عنوان یک شبکه مورد نیاز جامعه طرح و مباحث آن نیز مطرح شده است.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌رضوی گفت: شبکه ملی زیارت با محوریت مشهد مقدس افتتاح می‌شود.

حجت‌الاسلام علی نهاوندی در ارتباط با افتتاح شبکه ملی زیارت با محورت مشهد مقدس اظهار کرد: بررسی‌های شبکه زیارت از نظر سازمان صدا و سیما انجام و دلایل توجیهی آن نیز بیان شده و به عنوان یک شبکه مورد نیاز جامعه طرح و مباحث آن نیز مطرح شده است.
وی با بیان اینکه برای نخستین بار قرار است در یکی از استان‌ها شبکه ملی محقق شود، تصریح کرد: ما در استان خراسان‌رضوی نیاز به کمک‌های استانی داریم و این شبکه بیش از 20 میلیارد هزینه دارد که 10 میلیارد آن توسط صدا و سیما خراسان‌رضوی تامین می‌شود.

نهاوندی خاطر نشان کرد: جلسه‌ای نیز در این زمینه بین صدا و سیمای استان، شهرداری مشهد، شورای شهر مشهد و استانداری خراسان‌رضوی برگزار شد زیرا راه‌اندازی این شبکه نیازمند مکان ثابت و مکان موقت برای اقدامات اولیه و همچنین خرید تجهیزات است.
به گزارش تسنیم، مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌رضوی اظهار کرد: اگر این اقدامات سرعت بگیرد، امسال که با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، شاهد یکی پدیده فرهنگی نیز خواهیم بود که می‌تواند بسیار مفید باشد.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۵-١٣٩٣, ١١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها