سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شبکه ملی زیارت با محوریت مشهد مقدس افتتاح می‌شود

بروز شده : ٩-٠۵-١٣٩٣, ١١:۵٩    نسخه چاپی    
بررسی‌های شبکه زیارت از نظر سازمان صدا و سیما انجام و دلایل توجیهی آن نیز بیان شده و به عنوان یک شبکه مورد نیاز جامعه طرح و مباحث آن نیز مطرح شده است.
مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌رضوی گفت: شبکه ملی زیارت با محوریت مشهد مقدس افتتاح می‌شود.

حجت‌الاسلام علی نهاوندی در ارتباط با افتتاح شبکه ملی زیارت با محورت مشهد مقدس اظهار کرد: بررسی‌های شبکه زیارت از نظر سازمان صدا و سیما انجام و دلایل توجیهی آن نیز بیان شده و به عنوان یک شبکه مورد نیاز جامعه طرح و مباحث آن نیز مطرح شده است.
وی با بیان اینکه برای نخستین بار قرار است در یکی از استان‌ها شبکه ملی محقق شود، تصریح کرد: ما در استان خراسان‌رضوی نیاز به کمک‌های استانی داریم و این شبکه بیش از 20 میلیارد هزینه دارد که 10 میلیارد آن توسط صدا و سیما خراسان‌رضوی تامین می‌شود.

نهاوندی خاطر نشان کرد: جلسه‌ای نیز در این زمینه بین صدا و سیمای استان، شهرداری مشهد، شورای شهر مشهد و استانداری خراسان‌رضوی برگزار شد زیرا راه‌اندازی این شبکه نیازمند مکان ثابت و مکان موقت برای اقدامات اولیه و همچنین خرید تجهیزات است.
به گزارش تسنیم، مدیرکل صدا و سیمای خراسان‌رضوی اظهار کرد: اگر این اقدامات سرعت بگیرد، امسال که با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، شاهد یکی پدیده فرهنگی نیز خواهیم بود که می‌تواند بسیار مفید باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۵-١٣٩٣, ١١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها