سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«نشاط» و «تهران امروز» مجرم شناخته شدند

دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران مسوول نشریه های یاد شده در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی و با حضور اعضای هیات منصفه برگزار شد.
دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران مسوول روزنامه «تهران امروز» و روزنامه توقیف شده «نشاط» برگزار شد و هیات منصفه مطبوعات استان تهران مدیران مسوول این دو نشریه را در عناوین اتهامی انتسابی مجرم شناخت.

به گزارش ایرنا، دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیران مسوول نشریه های یاد شده در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی و با حضور اعضای هیات منصفه برگزار شد.

براساس این گزارش، پرونده روزنامه «نشاط» با شکایت نیروی انتظامی، سه نماینده مجلس و دادستانی تهران تشکیل شده بود که هیات منصفه متهم را در هر سه شکایت صورت گرفته مجرم شناخت و مستحق تخفیف در مجازات ندانست.

پرونده روزنامه «تهران امروز» نیز با شکایت بنیاد شهید و امور ایثارگران و کاوه اشتهاردی به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی تشکیل شده بود که هیات منصفه در ارتباط با شکایت بنیاد شهید، متهم را مجرم و مستحق تخفیف در مجازات دانست اما در رابطه با شکایت کاوه اشتهاردی متهم مجرم شناخته نشد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۵-١٣٩٣, ١۵:٢٠

   

پر مبحث ترین ها