سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پاسخ مثبت رضا کیانیان به دعوت مهناز افشار

بروز شده : ۴-٠۶-١٣٩٣, ٢١:۴٧    نسخه چاپی    
این کمپین، یک حرکت جهانی است و ما نیز مانند گذشته با حرکت‌های انسان‌دوستانه جهانی همراه شده‌ایم اما در عین حال از این فرصت استفاده می‌کنیم تا مسائل و معضلات کشور خودمان را مطرح کنیم.
رضا کیانیان به دعوت مهناز افشار پاسخ گفت و به کمپین «چالش سطل آب یخ» پیوست اما او خودش می‌گوید قصد دارد با یک برنامه‌ریزی متفاوت این کار را انجام بدهد.

در پی ایجاد کمپینی به نام «چالش سطل آب یخ» برای حمایت از تحقیق درباره یک نوع بیماری عصبی، گروهی از چهره‌های سرشناس جهانی و ایرانی با این کمپین همراه شدند و در چند روز گذشته با ریختن «سطل آب یخ» بر سر خود، حمایت نمادین خود را از این کمپین اعلام کردند.

به تازگی نیز رضا کیانیان نیز به دعوت مهناز افشار به این کمپین پیوسته اما کیانیان می‌گوید که برنامه متفاوتی برای این منظور، طراحی کرده است.

رضا کیانیان درباره این برنامه که شکل متفاوتی خواهد داشت به ایسنا گفت: روز یکشنبه 9 شهریور ماه ساعت 14 در بیمارستان «محک» یک سطل آب یخ روی سر خودم می‌ریزم اما به جز آن سطل آب، چند سطل دیگر که حاوی مواد دیگری هستند، هم بر سر افراد دیگری ریخته خواهد شد.

این بازیگر تئاتر، سینما وتلویزیون توضیح داد: از مهناز افشار خواسته‌ام خودش سطل آب را روی سر من بریزد اما به جز این سطل، دو سطل دیگر هم داریم که در آن‌ها مواد دیگری وجود دارد و توسط بچه‌های بیمارستان «محک» بر سر دو شخص دیگر ریخته می‌شوند.

کیانیان اضافه کرد: برای اجرای این برنامه دو شخص خاصی را دعوت کرده‌ام که همان روز حضور دارند و سطل‌های دیگر بر سر آنها ریخته می‌شود. اما باید بگویم که این آدم‌های خاص حتما بازیگر نیستند بلکه آنها کسانی هستند که باید آن مواد خاص روی سرشان ریخته شود و آنها هم آن مواد را جمع کنند.

این هنرمند ترجیح داد فعلا نام آن دو شخص خاص و همینطور محتوای دیگر سطل‌ها را نگوید اما از تمام مردم دعوت کرد روز یکشنبه در بیمارستان محک جمع شوند و شاهد این برنامه باشند.

او با اشاره به گسترش این حرکت در سطح جهانی، تاکید کرد: این کمپین، یک حرکت جهانی است و ما نیز مانند گذشته با حرکت‌های انسان‌دوستانه جهانی همراه شده‌ایم اما در عین حال از این فرصت استفاده می‌کنیم تا مسائل و معضلات کشور خودمان را مطرح کنیم.

رضا کیانیان که این روزها مشغول تمرین نمایش «مردی برای تمام فصول» کار بهمن فرمان‌آرا و یک پروژه تصویری است، توضیح داد: به دلیل مشغله‌ام در این دو پروژه، در این چند روزه نمی‌توانم این برنامه را اجرا کنم اما یکشنبه هفته بعد آن را اجرا خواهم کرد.

به گزارش ایسنا،به تازگی تمرین نمایش «مردی برای تمام فصول» آغاز شده و قرار است این اثر نمایشی نیمه دوم آبان‌ماه در تالار وحدت به صحنه برود.
منبع: ایسنا
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۶-١٣٩٣, ٢١:۴٧

   

پر مبحث ترین ها