سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

افزایش سرعت اینترنت دلیل منطقی برای استیضاح وزیر نیست

مطلقا منطقی نیست که بخواهیم از وزیر ارتباطات به دلیل افزایش سرعت اینترنت و پهنای باند سوال یا وی را استیضاح کنیم.
عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه در این باره که آیا افزایش سرعت اینترنت دلیل منطقی برای سوال از وزیر است، گفت: مطلقا منطقی نیست که بخواهیم به دلیل افزایش پهنای باند از وزیر ارتباطات سوال کنیم.

محمد علی اسفنانی درگفت و گو با مجلس درباره طرح برخی مطالب از سوی نمایندگان مبنی براینکه اگر سرعت اینترنت افزایش یابد از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سوال می کنیم،‌ گفت: شایسته نیست که این نوع مطالب از زبان نماینده مجلس بیان شود.
نماینده مردم فریدن،‌ فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که چرا فقط نکات منفی افزایش سرعت اینترنت و پهنای باند را می بینیم،‌ گفت: مگر کاربران اینترنت در دنیا کسانی هستند که مشکل آفرین هستند؟ قطعا بخش عظیمی از فعالان فضای مجازی کار علمی و فرهنگی انجام می دهند.

وی با تاکید بر اینکه دنیای امروز دنیای ارتباطات و انفجار اطلاعات است،‌ گفت: بسیاری از کاربران اینترنت کاربران داخلی هستند که در فضای مجازی از متون فقهی و مذهبی و علمی استفاده و آن را اشاعه می دهند.
این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه باید نکات مثبتی که در افزایش پهنای باند است را هم در نظر بگیریم،‌ گفت: اگر سرعت اینترنت بالا باشد چه بسا که بتوانیم از فضای مجازی استفاده کنیم می توانیم اثر بخش و مثبت باشیم.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه برای رفع مضلات فرهنگی و ارتقای سطح فرهنگ اسلامی باید راههای دیگری غیر از کاهش سرعت اینترنت را رفت، گفت: مطلقا منطقی نیست که بخواهیم از وزیر ارتباطات به دلیل افزایش سرعت اینترنت و پهنای باند سوال یا وی را استیضاح کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ٠٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها