سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

داریوش ارجمند مشاور آبی ها شد

ارجمند در این مراسم با اشاره به اینکه افشارزاده رستم ورزش ایران است، گفت: آقای افشار زاده همیشه در تمامی سمت هایی که حضور داشته عملکرد بی نظیری نشان داده است.
با صدور حکمی از سوی بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، داریوش ارجمند بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به عنوان مشاور فرهنگی باشگاه استقلال منصوب شد.

در جلسه امروز باشگاه استقلال که با حضور بهرام افشارزاده، محسن خدایی و امیر عرب برگزار شد، داریوش ارجمند به عنوان مشاور فرهنگی باشگاه استقلال انتخاب شد.
ارجمند در این مراسم با اشاره به اینکه افشارزاده رستم ورزش ایران است، گفت: آقای افشار زاده همیشه در تمامی سمت هایی که حضور داشته عملکرد بی نظیری نشان داده است.

وی افزود: حضور شما برای باشگاه استقلال یک افتخار است و تمامی کسانی که باشگاه اخبار استقلال را پیگیری می کنند عملکرد عالی شما را می بینند.
افشارزاده نیز با ابراز خوشنودی از حضور داریوش ارجمند در کنار مجموعه استقلال گفت: داریوش ارجمند هنرمندی توانا، خالق فیلم های قرآنی و خلق و خوی انسانی است.

براساس گزارش باشگاه استقلال ، وی افزود: من همیشه سعی می کنم با احساس کار کنم. از سال های پیش ورزشی بودم و با ورزشکاران دوست هستم. برای آمدن به استقلال هم زمانی که به من تکلیف شد قبول کردم و برای همین با تمام وجود کارهایم را انجام می دهم.
مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: شکر خدا هیات مدیره خوبی داریم که همیشه همراه ما هستند و عملکردشان همیشه مفید و مثبت بوده است. البته در این مدت ناملایماتی دیده ایم مانند زمانی که از امیر قلعه نویی تقدیر کردیم اما بعضی ها به شکلی بدی آن را بازتاب دادند.

ارجمند در پاسخ به این صحبت های افشارزاده گفت: در این راه مسائل آزاردهنده زیاد است اما می دانم که شما مدیری با دل بزرگ هستید. همینطور امیر قلعه نویی که مرد یگانه فوتبال ایران است و کارنامه قابل دفاعی دارد و می دانم او هم بی چشم داشت و فقط برای استقلال تلاش می کند.

به گزارش ایرنا، افشارزاده در بخش پایانی صبحت های خود گفت: ما روزنامه نگاران و منتقدان را وجدان بیدار جامعه می دانیم. در 50 سالی که در ورزش هستم به آنها احترام گذاشته ام و همواره به نقدهای آنها گوش می کنیم.
وی افزود: در ورزش کشور باید به مسائل برون مرزی توجه کنیم و نباید فقط نگاه داخلی داشته باشیم. در کشورهای دنیا برای ورزش خرج می کنند و هیچ کس هم اعتراضی نمی کند اما در کشورمان این موضوع همیشه بزرگ نمایی می شود.

افشارزاده خاطرنشان کرد: همچنین اخلاق از موضوعاتی است که باید به آن توجه کرد و البته باید بدانیم که این موضوع کاری کوتاه مدت نیست و باید در بلند مدت به آن رسیدگی کرد. ما باید مشکلات را شناسایی کنیم و با مطالعه بر روی علت ها و معلول ها و دسته بندی آنها بتوانیم این معضل را حل کنیم.
در پایان افشارزاده با اعطای نشان یادبود و حکمی از زحمات داریوش ارجمند قدردانی و او را به سمت مشاور فرهنگی خود منصوب کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠۶-١٣٩٣, ١۵:۴٩

   

پر مبحث ترین ها