سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

«بابا پنجعلی» در سریال پلیسی سیروس مقدم

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٩:۵٩    نسخه چاپی    
در حال حاضر در فیلم «جنجال در عروسی» مشغول به کار هستم. این فیلم به کارگردانی رضا خطیبی در شهر تفت در حال تصویربرداری است و در ژانر کودک ساخته می‌شود که با مضمونی طنز همراه است.
علیرضا خمسه از حضورش در سریال پلیسی «میکائیل» به کارگردانی سیروس مقدم خبر داد.

این بازیگر درباره‌ی حضورش در سریال جدید سیروس مقدم توضیح داد: اخیرا صحبت‌هایی برای حضورم در سریال «میکائیل» مطرح شد اما هنوز قرارداد قطعی نبسته‌ایم ولی آقای مقدم مرا دعوت کرد که در این سریال بازی داشته باشم و هنوز به شکل قطعی برای نقشم صحبتی نشده است.

وی سپس درباره جدی بودن نقشش در یک سریال پلیسی و ذهنیتی که مردم از «بابا پنجعلی» سریال «پایتخت» دارند، خاطرنشان کرد: بازیگر آن است که در هر نقشی ظاهر شود و باید نقش‌های متنوعی را ایفا کند تا توانایی‌های خود را بسنجد.

خمسه همچنین درباره حضورش در فیلم سینمایی «جنجال در عروسی» گفت: در حال حاضر در فیلم «جنجال در عروسی» مشغول به کار هستم. این فیلم به کارگردانی رضا خطیبی در شهر تفت در حال تصویربرداری است و در ژانر کودک ساخته می‌شود که با مضمونی طنز همراه است.

بازیگر نقش بابا پنجعلی در سریال «پایتخت» در پایان درباره ساخت سریال نوروزی سیروس مقدم توسط تیم «پایتخت» اظهار کرد: فعلا برای حضورم در این سریال صحبتی نشده و من اصلا اطلاعی از ساخت این کار ندارم اما امیدوارم کارهای جدید آقای مقدم به همان خوبی کارهای سابقش باشد.
منبع: ایسنا
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها