سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علت تغییر رنگ برنامه بحث برانگیز تلویزیون/تصویر

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٢٨    نسخه چاپی    
چهارشنبه شب گذشته در برنامه «زنده‌باد زندگی» با اجرای محمدجعفر خسروی ، خانواده یک روحانی به نام محمد صادقی 43 ساله، همسر، دختر و دامادش و نیز دو پسر کودک و یک نوه‌اش حضور داشتند.
مدیر روابط عمومی شبکه دو گفت:‌ سیاه و سفید پخش شدن یک قسمت از برنامه زنده باد زندگی به دلیل تقارن با شب شهادت حضرت جواد الائمه بود و هیچ ارتباطی به موضوعات دیگر نداشت .

ناصر گنج خانلو ، مدیر روابط عمومی شبکه دو سیما درباره پخش برنامه «زنده باد زندگی » در شب شهادت حضرت جوادالائمه و بازتاب پخش این برنامه با حضور بانوان با پوشیه به ایران خبر گفت : این که این برنامه به صورت سیاه و سفید پخش شده است هیچ ارتباطی به مهمانان برنامه نداشته است .

وی با تایید اینکه پخش برنامه به عامدانه به صورت سیاه و سفید صورت گرفته است ، گفت : این یک یک تکنیک رسانه ای و ابتکار برنامه به احترام شب شهادت امام نهم(‌ع) بوده است.
علت تغییر رنگ برنامه بحث برانگیز تلویزیون/تصویر


گفتنی است چهارشنبه شب گذشته در برنامه «زنده‌باد زندگی» با اجرای محمدجعفر خسروی ، خانواده یک روحانی به نام محمد صادقی 43 ساله، همسر، دختر و دامادش و نیز دو پسر کودک و یک نوه‌اش حضور داشتند.

زهرا، یکی از دختر خانواده در 12 سالگی عقد کرده و در 14 سالگی ازدواج کرده و 16 سالگی صاحب فرزند شده است. داماد خانواده نیز طلبه است و در بخشی از این برنامه شرکت کرد.

پوشش کامل سیاه‌رنگ همسر آقای صادقی و دخترش زهرا در این برنامه زنده تلویزیونی، بسیار جلب توجه کرد، همزمانی حضور این میهمانان با سیاه و سفید شدن برنامه باعث برخی گمانه زنی ها در رسانه ها شده بود
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٣:٢٨

   

پر مبحث ترین ها