سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فاطمه هاشمی: دیگر فضای امنیتی گذشته در دانشگاه‌ها وجود ندارد

مغز متفکر هر جامعه‌ای دانشجویان آن جامعه هستند و آنها باید علاوه بر آموزش در دانشگاه پیگیر مسائل روز کشور باشند.

جمعی از اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران غرب روز دوشنبه به دیدار فاطمه هاشمی رفسنجانی رفتند.

فاطمه هاشمی طی سخنانی در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران غرب اظهار کرد: دانشجو باید قانون‌پذیر باشد و دانشگاه باید در خدمت دانشجو باشد و با اخلاق اسلامی با دانشجو رفتار کند.
وی افزود: دانشجویان باید فعال‌تر از گذشته باشند چرا که دیگر آن فضای امنیتی گذشته در دانشگاه‌ها وجود ندارد و فضا برای فعالیت دانشجویان بازتر شده است.

فاطمه هاشمی خاطرنشان کرد: مغز متفکر هر جامعه‌ای دانشجویان آن جامعه هستند و آنها باید علاوه بر آموزش در دانشگاه پیگیر مسائل روز کشور باشند.
وی با بیان اینکه دانشجو باید با محیط اطرافش در تماس باشد و با همه تفکرات در ارتباط باشد،گفت: دانشجویان باید از این فرصت‌ها در جهت روشنگری جامعه استفاده کنند.

فاطمه هاشمی تاکید کرد: اعتقاد ما بر این است که دانشجویان با احترام به قانون و رعایت نظم و انظباط در محیط دانشگاه به کار خود ادامه دهند و مسوولان هم قطعا از فعالیت دانشجویان قانونمند حمایت خواهند کرد.
به گزارش ایلنا، وی در پایان اظهار کرد: دانشجویان باید در هر قسمت دانشگاه یا جامعه ضعف و کم‌کاری می‌بینند وارد شوند و با روحیه مطالبه‌گری خود خواهان برطرف شدن مشکلات شوند و اصلا به جناح‌های سیاسی توجهی نداشته باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٠٢

   

پر مبحث ترین ها