سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دولت نهم تمامی ردیف‌های استخدامی وزارت آموزش را بیش از نیاز استفاده کرده است

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مجوز استخدام به وزارت آموزش نداده و تا زمانی که ردیف استخدامی به این وزارت‌خانه اختصاص نیابد تعیین تکلیف وضعیت این افراد ممکن نیست.
معاون پارلمانی وزارت آموزش و پرورش٬ با بیان اینکه دولت نهم تمامی ردیف‌های استخدامی وزارت آموزش را بیش از نیاز استفاده کرده است٬ گفت: با توجه به نبود ردیف استخدامی و نداشتن مجوز برای این مهم تعیین تکلیف مربیان پیش دبستانی منوط به نظر دولت است.

مصطفی ناصری زنجانی در گفت وگو با خانه ملت٬ با یادآوری قانون اصلاح ماده (17) تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی و نزدیک شدن به پایان مهلت قانونی اجرای آن٬ گفت: وزارت آموزش وپرورش ردیف استخدامی برای تعیین تکلیف مربیان پیش‌دبستانی ندارد.

وی افزود: معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور مجوز استخدام به وزارت آموزش نداده و تا زمانی که ردیف استخدامی به این وزارت‌خانه اختصاص نیابد تعیین تکلیف وضعیت این افراد ممکن نیست.

ناصری در پاسخ به این سوال که چرا وزارت آموزش و پرورش از ظرفیت جایگزینی نیروهای بازنشسته با این مربیان استفاده نمی‌کند٬ گفت:‌ تمام ردیف‌های استخدامی از سوی دولت نهم حتی بیش از نیاز استفاده شده و اکنون ردیفی برای استخدام این نیروها وجود ندارد.

وی با بیان اینکه خواسته ما نیز تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر مربیان پیش دبستانی است٬ افزود: تا زمانی که دولت مجوز استخدام این افراد را ندهد ما نیز مجاز به برگزاری آزمون نیستیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠٧-١٣٩٣, ١٣:٣٢

   

پر مبحث ترین ها