سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابراز علاقه خواننده معروف غیرمجاز برای بازی در لیگ برتر

وی اعلام کرده نمی تواند به پرسپولیس و استقلال برود چون اگر نتیجه نگیرند وی را مقصر اعلام می کنند و به همین دلیل قصد دارد به راه آهن برود چرا که هم اسطوره دوران کودکی وی (عابدزاده) در ‌آن تیم حضور دارد و هم اینکه جایگاه بالایی در لیگ ندارد و او با کمک هوادارانش می تواند باعث صعود این تیم در جدول شود!
خواننده معروف و غیر مجاز از برنامه خود برای فوتبالیست شدن و حضور در لیگ برتر خبر داده است!

بسیاری از فوتبالیست ها علاقه خود به بازیگری یا خوانندگی را نشان داده اند و به ندرت پیش آمده که یک بازیگر یا خواننده تلاش کند فوتبالیست حرفه ای شود.
یکی از خوانندگان غیر مجاز اما اعلام کرده که به طور جدی در حال تمرین است تا فوتبالیست شود!

وی که به امیر تتلو شهرت دارد و گفته می شود برای مجاز شدن تلاش زیادی به خرج می دهد اخیرا مدعی شده در حال تمرین برای حضور در فوتبال است و با اشاره به توانایی های خودش اعلام کرده می تواند فوتبالیست خوبی شود تا از نظر مالی اوضاعش بهتر شود.

جالب اینکه وی تیم موردنظرش را هم مشخص کرده است. وی اعلام کرده نمی تواند به پرسپولیس و استقلال برود چون اگر نتیجه نگیرند وی را مقصر اعلام می کنند و به همین دلیل قصد دارد به راه آهن برود چرا که هم اسطوره دوران کودکی وی (عابدزاده) در ‌آن تیم حضور دارد و هم اینکه جایگاه بالایی در لیگ ندارد و او با کمک هوادارانش می تواند باعث صعود این تیم در جدول شود!
به گزارش نامه نیوز، این خواننده - که مطلب منتشر شده اش در این خصوص به طنز شباهت دارد - ابراز امیدواری کرده وی را بپذیرند و منشوری نشود.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها