سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر ارشاد: برای اکران فیلم‌ها کسی تعیین تکلیف نکند

خودمان توجه داریم که کدام فیلم مربوط به فتنه است و جلویش را می گیریم و اگر اینگونه نباشد طبق ضوابط قانونی و ارزش ها نمایش داده می شود.
علی جنتی وزیر ارشاد در واکنش به سخنان روز گذشته رئیس کمسیون فرهنگی مجلس در رابطه با توقیف هشت فیلم گفت: پخش فیلم ها بر اساس قانون و ارزش ها انجام می شود و قرار نیست هر کسی برای ما تعیین تکلیف کند که چه فیلمی پخش شود یا نشود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوشنبه پس از دیدار اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با هویک آبراهامیان نخست وزیر ارمنستان که به تهران سفر کرده است، در جمع خبرنگاران افزود: تاکنون کمیسیون فرهنگی درباره برخی فیلم ها که امروزه مطرح می شود چیزی نگفته اما ممکن است یکی از اعضای این کمیسیون نظرش را مطرح کرده باشد.

جنتی با تاکید بر اینکه ما به تشخیص خودمان عمل می کنیم، تاکید کرد: خودمان توجه داریم که کدام فیلم مربوط به فتنه است و جلویش را می گیریم و اگر اینگونه نباشد طبق ضوابط قانونی و ارزش ها نمایش داده می شود.

احمد سالک رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اخیرا اعلام کرد در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار جلوگیری از اکران هشت فیلم از جمله «قصه ها»، «آشغال ها» و «عصبانی نیستم » شده که واکنش های سینماگران و دست اندرکاران این صنعت مواجه شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۴٠

   

پر مبحث ترین ها