سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزینه پیشنهادی وزارت علوم چهره ای علمی و غیر جناحی است

بروز شده : ٣-٠٨-١٣٩٣, ٢١:۴٨    نسخه چاپی    
وی در عین حال گفت: نکته دیگر در این زمینه این است که ایشان چهره ای غیرسیاسی بوده و به جناحی وابسته نیست و من فکر می کنم ایشان رای خوبی از مجلس بگیرد.
نایب رییس فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه پیشنهادی رییس جمهوری چهره ای علمی و غیر جناحی است و رای موافق به وی منجر به ثبات مدیریتی در وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری می شود.

«حامد قادرمرزی» در گفت وگو با ایرنا ضمن تاکید بر حق مجلس در دادن رای اعتماد به وزرا و یا استیضاح آنان است گفت: البته در چهره هایی که تاکنون به مجلس معرفی شده اند شایستگی هایی وجود داشت اما در هر صورت، این حق مجلس است که در این باره تصمیم گیری کند.

نماینده مردم قروه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق علمی محمود نیلی اظهار داشت : ایشان دارای سوابق علمی برجسته ای هستند که از جمله آن می توان به احذ درجه استاد تمام، ارائه مقالات آی اس آی،انجام پروژه های پژوهشی و معاونت پژوهشی نیروی هوایی سپاه اشاره کرد.
وی در عین حال گفت: نکته دیگر در این زمینه این است که ایشان چهره ای غیرسیاسی بوده و به جناحی وابسته نیست و من فکر می کنم ایشان رای خوبی از مجلس بگیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به سوابق علمی گزینه پیشنهادی رییس جمهوری، امیدواریم مجلس به ایشان رای اعتماد دهد تا جامعه دانشگاهی از ثبات مدیریتی برخوردار شود.
قادرمرزی افزود: نقش سران قوای مجریه و مقننه نیز در تعامل و هماهنگی دو قوه بسیار مهم است.

نماینده مردم قروه در مجلس ضمن گلایه از اظهارات اخیر رییس جمهوری در جمع مردم زنجان در مورد استیضاح فرجی دانا گفت: به عنوان فردی که مبلغ آقای روحانی در ایام انتخابات بوده ام و در جمع همراهان دولت قرار دارم، باید منصفانه بگویم که استیضاح وزیر علوم فقط به خاطر بورسیه ها نبود بلکه عمده ترین علت، بحث انتصابات در این وزارتخانه بود.

نایب رییس فراکسیون دانشگاهیان مجلس خاطرنشان کرد: در زمان برگزاری جلسه استیضاح اصرار ما این بود که آقای رییس جمهوری در جلسه حضور یابند، اما ایشان به سفر اردبیل رفتند درحالی که اگر رییس جمهوری در مجلس حضور می یافت صحبت های موافقان و مخالفان را می شنید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٨-١٣٩٣, ٢١:۴٨

   

پر مبحث ترین ها