سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش عارف به حضور احتمالی در دانشگاه تهران

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٩٣, ١٩:٣۶    نسخه چاپی    
عارف در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگر در خصوص اینکه آیا به صورت مستقل در انتخابات مجلس آینده ورود خواهد کرد، خاطرنشان کرد: ۲ جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در کشور وجود دارند و ما هم فعالیت‌های خودمان را به صورت منسجم شروع کرده‌ایم و در قالب جریان اصلاحات فعالیت خواهیم کرد.
محمدرضا عارف درباره اینکه آیا پیشنهاد احتمالی برای تصدی ریاست دانشگاه تهران را می‌پذیرد، گفت: ما مخلص همه دانشگاه تهرانی‌ها هستیم.

محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه نخستین سالگرد مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی که امروز در مسجد امام صادق (ع) برگزار شد، با اشاره به حادثه اسیدپاشی در اصفهان اظهار داشت:‌ برخورد قوی و قاطعی از طرف دولت و قوه قضائیه در این خصوص صورت گرفته و منتظر برخورد جدی با عوامل این حادثه هستیم.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه به وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری در صورت کسب رای اعتماد به مجلس توصیه‌هایی صورت خواهد گرفت تا از وی به عنوان رئیس دانشگاه تهران استفاده کنند و آیا شما این پیشنهاد احتمالی را می‌پذیرید؟ تصریح کرد:‌ ما مخلص همه دانشگاه تهرانی‌ها هستیم.

به گزارش فارس، عارف در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگر در خصوص اینکه آیا به صورت مستقل در انتخابات مجلس آینده ورود خواهد کرد، خاطرنشان کرد: ۲ جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب در کشور وجود دارند و ما هم فعالیت‌های خودمان را به صورت منسجم شروع کرده‌ایم و در قالب جریان اصلاحات فعالیت خواهیم کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٩٣, ١٩:٣۶

   

پر مبحث ترین ها