سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور و موسسات غیر دولتی

بروز شده : ٨-٠٨-١٣٩٣, ١٢:۵٧    نسخه چاپی    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: ثبت نام از روز شنبه 10 آبان ماه 93آغاز و روز شنبه 17 آبنماه 93 پایان خواهد یافت.
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی از روز شنبه 10 آبان ماه 93 خبر داد.

حسین توکلی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر افزود: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های دانشگاه پیام نور و موسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی که بر اساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی پذیرش در آنها براساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش و آموزش کشور انجام خواهد شد.

** 10 تا17 آبان زمان ثبت نام

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: ثبت نام از روز شنبه 10 آبان ماه 93آغاز و روز شنبه 17 آبنماه 93 پایان خواهد یافت.

** 30 بهمن 93 آخرین مهلت ارسال مدرک داوطلبان پیش دانشگاهی

توکلی خاطرنشان کرد که تمامی داوطلبان متقاضی و داوطلب ثبت نام و متقاضی انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های مذکور در صورتیکه حداکثر تا 30 بهمن ماه 93 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شوند می توانند در مهلت در نظر گرفته شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که قبل از آغاز ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و همچنین فراهم کردن مدارک مورد نیاز ثبت نام به سایت سنجش آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی اقدام کنند.

** پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه پرداخت هزینه ثبت نام در این دوره به روش به صورت اینترنتی انجام می شود تاکید کرد: داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و براساس توضیحات مندرج در دفترچه فوق با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور در محدوده زمانی ثبت نانم(10تا17 آبان 93) نسبت به پرداخت وجه ثبت نام اقدام و سپس انتخاب رشته نمایند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٨-١٣٩٣, ١٢:۵٧

   

پر مبحث ترین ها