سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش ایوبی به طرح استیضاح وزیرارشاد

بروز شده : ٩-٠٨-١٣٩٣, ١٧:٣٩    نسخه چاپی    
رییس سازمان سینمایی با تاکید کرد: هم جناب وزیر وهم گروه سینمایی وزارت ارشاد برآن هستند تا اگر قراراست فیلمی اکران شود کم ترین حاشیه را داشته باشد.
رییس سازمان سینمایی در واکنش به اظهارات یک نماینده مجلس مبنی براستیضاح علی جنتی گفت: وزارت ارشاد در فضای تعامل و گفت وگو با مجلس و سایر بخش ها است .

حجت الله ایوبی در پاسخ به اینکه ظاهرا طرح استیضاح وزیر ارشاد به دلایل سنیمایی بوده است، گفت: آن طور که بنده شنیده ام ظاهرا موارد متعددی عنوان شده است اما نمی دانم سینما هم جزو این موارد هست یا خیر.
وی که درجمع خبرنگاران در حاشیه رونمایی از فیلم های مستند آیین های عاشورایی سخن می گفت، افزود: سوال حق مجلس است و ما هم موظف به پاسخگویی هستیم، همان طورکه می دانید آقای جنتی اهل تعامل است .

رییس سازمان سینمایی تاکید کرد: هم جناب وزیر وهم گروه سینمایی وزارت ارشاد برآن هستند تا اگر قراراست فیلمی اکران شود کم ترین حاشیه را داشته باشد.
ایوبی افزود: سازمان سینمایی در یک سال اخیر ثابت کرده که پیوسته اهل تعامل با سایر دستگاه ها به ویژ] نهادی چون مجلس است و آنچه امروز از مجلس می بینم، رفتاری همسو با تعامل وتفاهم دوطرفه است .

به گزارش ایرنا، وی گفت که او پس از این گفت وگو راهی مجلس می شود تا درباره اختلاف نظرهای سینمایی با نمایندگان صحبت کند ، چرا که از نظر او آرامش به وجود آمده درسنیما یک اصل مهم برای وزارت ارشاد است .
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٨-١٣٩٣, ١٧:٣٩

   

پر مبحث ترین ها