سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

امیدواری وزیر ارشاد به تعامل با رییس جدید صداوسیما

با توجه به اینکه ایشان فرد متدین،‌ صاحب نظر و خوش فکری در مسائل رسانه هستند، امیدواری بسیاری وجود دارد که نوع برخورد صدا و سیما به خصوص با دولت یک برخورد منصفانه،‌ عادلانه و دوجانبه باشد نه یک جانبه.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری می‌کند که در مدیریت جدید سازمان صداوسیما، برخورد این سازمان با دولت یک برخورد منصفانه،‌ عادلانه و دوجانبه باشد.

علی جنتی در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا درباره‌ی اینکه چقدر امیدوار است با ریاست محمد سرافراز بر سازمان صداوسیما، این سازمان تعامل بهتری با دولت داشته باشد؟ گفت: امیدواریم این تعامل اتفاق بیافتد. من آقای سرافراز را از دیر زمان یعنی از سال 60 و 61 که در سازمان صداو سیما بودم، می‌شناسم. با توجه به سابقه و تجربه خیلی خوب و بیشتر از 20 ساله‌ای که ایشان در صداوسیما به خصوص در معاونت برون مرزی دارند و آشنایی خوبی که با مقوله رسانه و رسانه ملی دارند و همچنین با توجه به اینکه ایشان فرد متدین،‌ صاحب نظر و خوش فکری در مسائل رسانه هستند، امیدواری بسیاری وجود دارد که نوع برخورد صدا و سیما به خصوص با دولت یک برخورد منصفانه،‌ عادلانه و دوجانبه باشد نه یک جانبه.

حضرت آیت الله خامنه‌ای طی حکمی با تقدیر از تلاش‌های خستگی ناپذیر و دلسوزانه مهندس عزت الله ضرغامی، محمد سرافراز را برای یک دوره پنج ساله به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٨-١٣٩٣, ١٩:١۶

   

پر مبحث ترین ها