سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مشاور رییس جمهور: اداره کشور با رسانه های آزاد و پرسشگر امکان پذیر است

نمی توان آزادی داد و مسوولیت را گرفت، باید آزادی به رسانه ها داده شود و از آنها در قبال آنچه انعکاس می دهند به عنوان مسوولیت پذیری، پاسخگویی را در قبال آنچه منعکس می کنند مطالبه کرد.
مشاور فرهنگی رییس جمهوری به شعار رسانه؛آزادی مسئولانه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها اشاره کرد و گفت: بدون رسانه های آزاد و پرسشگر نمی توان کشور را با آرامش اداره کرد.

حسام الدین آشنا، عصر جمعه در آیین اختتامیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با قدردانی از برگزاری این نمایشگاه، این رویداد بزرگ رسانه ای را بسیار باشکوه و استقبال از آن را چشمگیر عنوان کرد و افزود: آزادی مسئولانه بخشی از رویکرد دولت تدبیر و امید است.
وی اضافه کرد: بدون دادن آزادی به رسانه های کشور، مسئولیت خواستن از آنها امکان پذیر نخواهد بود.

مشاور فرهنگی رییس جمهوری ادامه داد: نمی توان آزادی داد و مسوولیت را گرفت، باید آزادی به رسانه ها داده شود و از آنها در قبال آنچه انعکاس می دهند به عنوان مسوولیت پذیری، پاسخگویی را در قبال آنچه منعکس می کنند مطالبه کرد.
وی تاکید کرد: توازن میان آزادی و مسوولیت خود منجر به مقررات گذاری و رعایت قوانین حرفه ای در عرصه رسانه ای خواهد شد.

آشنا، گفت: اگر این امکان فراهم شود که صنف رسانه های کشور خود مقررات گذاری کنند و تصویب نمایند، بسیاری از نگرانی ها و دغدغه های این قشر و اصحاب رسانه برطرف می شود.
مشاور فرهنگی رییس جمهوری تصریح کرد: فکر می کنم صنف رسانه ای ما امروز به این بلوغ رسیده اند که به دور از تندروی دوره های قبل، به جمع بندی برسند.

وی تاکید کرد: امروز بدون رسانه های آزاد، مستقل و پرسشگر نمی توان کشور را با آرامش اداره کرد.
به گزارش ایرنا، آشنا ابراز امیدواری کرد که این مسیر یعنی حضور رسانه های آزاد و پرسشگر در کشور مهیا شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٨-١٣٩٣, ٢١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها