سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جوایز ادبی جلال آل احمد تغییر نمی کند

علی رغم تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با کاهش تعداد سکه های این جایزه بزرگ ادبی، که با هدف همسان سازی با سایر جوایز حوزه های ادبی صورت گرفته بود و با عنایت به حاشیه ها و نگرانی هایی که این خبر در میان اهالی فرهنگ و ادب ایجاد کرد، مقرر شد میزان جوایز این رخداد بزرگ فرهنگی تغییر نکند.
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: جوایز هفتمین دوره ادبی جلال آل احمد به میزان قبلی، یعنی 110 سکه باقی خواهد ماند.

حسین نوش آبادی افزود: با تلاش و پیگیری وزیر ارشاد و همکاری و مشارکت شهرداری تهران و معاونت فرهنگی این وزارتخانه، جوایز هفتمین دوره جایزه جلال آل احمد به میزان اعلام شده قبلی خواهد بود.

وی اضافه کرد: علی رغم تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رابطه با کاهش تعداد سکه های این جایزه بزرگ ادبی، که با هدف همسان سازی با سایر جوایز حوزه های ادبی صورت گرفته بود و با عنایت به حاشیه ها و نگرانی هایی که این خبر در میان اهالی فرهنگ و ادب ایجاد کرد، مقرر شد میزان جوایز این رخداد بزرگ فرهنگی تغییر نکند.

به گزارش معاونت حقوقی و امور مجلس و استانهای وزارت ارشاد، بر همین اساس تعداد سکه های جایزه جلال به قوت خود باقی مانده و برگزیدگان این دوره مانند گذشته از جوایز کامل در سطوح مختلف برخوردار خواهند شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ٠٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها