سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فیلم های دوره ی احمدی نژاد ما را گرفتار خود کرده است

بروز شده : ٢-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:٠١    نسخه چاپی    
در حوزه مطبوعات نیز سعی شده آنچه منتشر می‌شود فضای سالمی باشد. در نمایشگاه مطبوعات با بیش از 500 غرفه به دنبال همین رسالت بودیم و بخشی از نمایشگاه را نیز به مطبوعات دینی اختصاص دادیم که اثرگذاری خوبی را به همراه داشت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: در حوزه فیلم‌های سینمایی گرفتار فیلم‌هایی هستیم که در دولت قبل مجوز ساخت گرفتند و مشکلاتی را ایجاد کردند که برای پخش نیازمند اصلاحاتی هستند.

به گزارش پایگاه خبری «تیک» Tik.ir، علی جنتی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله جوادی‌آملی با اشاره به اینکه از ابتدای تشکیل دولت یازدهم تلاش کردیم در حوزه فرهنگ افراد متدین، متخصص و خارج از جبهه‌گیری‌های سیاسی را به کار گیریم اظهار کرد: در نظارت بر کارها و وظایف وزارت ارشاد نیز سعی کردیم به همین شکل عمل کنیم و به عنوان مثال می‌توانیم بگوییم در حوزه کتاب برای نظارت بر چاپ و نشر از افراد زبده و مورد تایید در این عرصه استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: در حوزه مطبوعات نیز سعی شده آنچه منتشر می‌شود فضای سالمی باشد. در نمایشگاه مطبوعات با بیش از 500 غرفه به دنبال همین رسالت بودیم و بخشی از نمایشگاه را نیز به مطبوعات دینی اختصاص دادیم که اثرگذاری خوبی را به همراه داشت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت‌های این وزارتخانه در حوزه فیلم و سینما اشاره کرد و گفت: در حوزه فیلم‌های سینمایی گرفتار فیلم‌هایی هستیم که در دولت قبل مجوز ساخت گرفتند و مشکلاتی را ایجاد کردند و برای پخش نیازمند اصلاحاتی هستند.

جنتی ادامه داد: در این حوزه نیز از سال گذشته نظارت‌های تخصصی و دقیق‌تری صورت گرفته که ان‌شاء‌الله شاهد ارتقاء سطح حوزه سینما خواهیم بود.

وی در بخش دیگری از این دیدار با اشاره به اینکه در حوزه حج عمره امسال با رشد دو برابری مواجه بودیم تاکید کرد: 800 هزار نفر در سال جاری به سفر عمره مشرف شدند، همچنین پیش‌بینی می‌شود برای اربعین بیش از 700 هزار نفر عازم عتبات عالیات شوند که در این زمینه نیز سعی کردیم حتی الامکان شرایط و امکانات را برای این سفر‌های روحانی فراهم کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان از آیت الله جوادی آملی درخواست کرد تا در جلسه‌ای با حضور هنرمندان‌ آنان را از رهنمودهای ارزنده خود بهره‌مند کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٩-١٣٩٣, ٠٠:٠١

   

پر مبحث ترین ها