سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حال بازیگر «پرده نشین» رو به بهبودی است

پزشک معالج آقای علامه دهر پس از عمل جراحی پنج ساعته‌ای که داشت، اعلام کرده است که ریکاوری ایشان حدود چهار روز زمان می‌برد تا کاملا به هوش بیاید اما در حال حاضر روند رو به بهبودی دارند و ان‌شاالله تا دو روز دیگر کاملا به هوش می‌آیند.
تهیه کننده سریال «پرده نشین» از بهبودی حال احمد علامه دهر - بازیگر «پرده‌نشین» - خبر داد و گفت: خوشبختانه وی از روز گذشته تاکنون علائم حیاتی خوبی داشته است و روند رو به بهبودی است.

محمود رضوی در گفت و‌گو با ایسنا اعلام کرد: پزشک معالج آقای علامه دهر پس از عمل جراحی پنج ساعته‌ای که داشت، اعلام کرده است که ریکاوری ایشان حدود چهار روز زمان می‌برد تا کاملا به هوش بیاید اما در حال حاضر روند رو به بهبودی دارند و ان‌شاالله تا دو روز دیگر کاملا به هوش می‌آیند.

احمد علامه دهر - بازیگر سریال در حال پخش «پرده‌نشین» صبح روز چهارشنبه (12 آذرماه) در حالی که مشغول بازی در این مجموعه تلویزیونی بود، در حرم امام رضا (ع) دچار عارضه مغزی شد و پس از انتقال وی به بیمارستان شهید کامیاب مشهد پس از پنج ساعت عمل جراحی، به بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان منتقل شد. احمد علامه دهر در سریال «پرده‌نشین» نقش خادم امام رضا (ع) را بازی کرده است.

این بازیگر پیشکسوت تئاتر و تلویزیون در سریال «مختارنامه» در نقش عبدالرحمن بن شریح نیز حضور داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٩-١٣٩٣, ٢٠:٠٠

   

پر مبحث ترین ها